bioandlife.cz

Bio-D Bělicí prostředek a odstraňovač skvrn (400 g) – s antibakteriálním účinkem

Tento levný výrobek Bio-D Bělicí prostředek a odstraňovač skvrn (400 g) - s od značky s tradicí a dobrou pověstí Bio-D lze nakoupit zrovna dnes za outletovou cenu! K sehnání zrovna v akci za 98 Kč. EAN: 5034938100346
Bio-D Bělicí prostředek a odstraňovač skvrn (400 g) - s
Ověřit dostupnost
Značka: Bio-D
98
Popis produktu

Bělící prostředek na bázi kyslíku, který účinně odstraňuje skvrny (u bílého a stálobarevného prádla) i zápach a zároveň má antibakteriální účinek. Odstraňuje skvrny od ovoce, červeného vína, čaje, kávy, trávy, krve apod.

Výrobky Bio-D neobsahují: fosfáty, EDTA, enzymy, triklosan, optické zjasňovače, chemické konzervanty methylisothiazolinone a benzisothiazolinone, ropné deriváty, formaldehyd, glycerín, bělidla na bázi chlóru, geneticky modifikované látky (GMO), lanolín, lůj, ftaláty, umělé vůně ani umělá barviva. Produkty ani přísady nejsou testované na zvířatech (mají HHPS certifikát), neobsahují žádné živočišné složky a všechny jsou tak vhodné pro vegany. Na výrobu obalů navíc používají recyklovaný materiál.

Další vlastnosti Certifikáty HCS, Vegan Society, Best Buy label, Allergy friendly product. Počet pracích dávek až 26 pracích dávek. Dávkování 1 polévková lžíce ke standardní dávce pracího prášku. Původ vůně bez vůně. Složení 5-15%: Sodium Carbonate, Sodium Percarbonate, Organic Sequestering Agent. Méně než 5%: Anionic Surfactant, Cellulose Colloids.. Hmotnost 400 g. . . . . .