bioandlife.cz

Bio-D Čistič a dezinfekce pro dům a zahradu (750 ml) – s dezinfekčním účinkem

Tento nejprodávanější kus Bio-D Čistič a dezinfekce pro od známé značky Bio-D získáte momentálně v naši nabídce výhodně. K sehnání zrovna v akci za 125 Kč. EAN: 5034938100230
Bio-D Čistič a dezinfekce pro dům a zahradu (750 ml) - s dezinfekčním
Ověřit dostupnost
Značka: Bio-D
125
Popis produktu

Koncentrovaný, vysoce účinný univerzální prostředek, který odstraňuje pachy a snadno vyčistí a dezinfikuje podlahy, terasy, chodníčky, obklady, skleníky, sudy na zahradě, koše, odpadové nádoby a kompostéry, dřezy, kanály apod. Odstraní 99,9% bakterií. Přípravek je méně pěnivý a má eukalyptovou vůni.
Pozor, ředěním ztrácí dezinfekční účinek. Pokud jej chcete používat jako dezinfekci, aplikujte jej neředěný.

Výrobky Bio-D neobsahují: fosfáty, EDTA, enzymy, triklosan, optické zjasňovače, chemické konzervanty methylisothiazolinone a benzisothiazolinone, ropné deriváty, formaldehyd, glycerín, bělidla na bázi chlóru, geneticky modifikované látky (GMO), lanolín, lůj, ftaláty, umělé vůně ani umělá barviva. Produkty ani přísady nejsou testované na zvířatech (mají HHPS certifikát), neobsahují žádné živočišné složky a všechny jsou tak vhodné pro vegany. Na výrobu obalů navíc používají recyklovaný materiál.

Další vlastnosti Hodnota pH 4. Certifikáty HCS, Vegan Society, Best Buy label. Země původu Velká Británie. Materiál balení 100% recyklovaný plast. Dávkování 50 ml na 1 l vody. Původ vůně přírodní. VAROVÁNÍ Při požití může být zdraví škodlivý. Způsobuje vážné podráždění očí.. Jak recyklovat Obal recyklujte ve žlutém kontejneru na plast.. Složení Méně než 5%: Polysorbate 20, Lactic Acid, Eucalyptus Globulus Oil.. Objem 750 ml. .