bioandlife.cz

Bio-D Odstraňovač skvrn a dezinfekce plenek (500 g) – přísada k pracímu prášku

Kvalitní a oblíbený produkt Bio-D Odstraňovač skvrn a dezinfekce plenek (500 od našeho výrobce Bio-D lze nakoupit teď za výhodnou cenu! Právě nyní za 127 Kč. EAN: 5034938100476
Bio-D Odstraňovač skvrn a dezinfekce plenek
Ověřit dostupnost
Značka: Bio-D
127
Popis produktu

Unikátní prostředek, který účinně odstraní skvrny a dezinfikuje textilní pleny bez nutnosti převařování. Funguje jako přísada k vašem pracímu prášku nebo pro namáčení prádla před praním v rukách i v pračce. Účinkuje už při nízkých teplotách.

Výrobky Bio-D neobsahují: fosfáty, EDTA, enzymy, triklosan, optické zjasňovače, chemické konzervanty methylisothiazolinone a benzisothiazolinone, ropné deriváty, formaldehyd, glycerín, bělidla na bázi chlóru, geneticky modifikované látky (GMO), lanolín, lůj, ftaláty, umělé vůně ani umělá barviva. Produkty ani přísady nejsou testované na zvířatech (mají HHPS certifikát), neobsahují žádné živočišné složky a všechny jsou tak vhodné pro vegany. Na výrobu obalů navíc používají recyklovaný materiál.

Další vlastnosti Hodnota pH 10.5. Certifikáty HCS, Vegan Society, Best Buy label, Allergy friendly product. Počet pracích dávek až 33 pracích dávek. Materiál balení Karton a LDPE. Dávkování 1 polévková lžíce ke standardní dávce pracího prášku. Původ vůně bez vůně. VAROVÁNÍ Způsobuje vážné podráždění očí.. Složení 5-15%: Sodium Carbonate, Sodium Percarbonate, Organic Sequestering Agent. Pod 5%: Anionic Surfactant, Cellulose Colloids. Hmotnost 500 g. . .