bioandlife.cz

Bio-D Prášek na praní bez vůně (12,5 kg) – vhodný i pro citlivou pokožku

Tento diskontní produkt Bio-D Prášek na praní bez vůně (12,5 od našeho předního výrobce Bio-D pohodlně pořídíte v naší online nabídce za výhodné peníze! Na našich stránkách za 2 135 Kč. EAN: 5034938100032
Bio-D Prášek na praní bez vůně (12
Ověřit dostupnost
Značka: Bio-D
2 135
Popis produktu

Univerzální prací prášek se hodí pro praní v pračce, ale krásně s ním dáte oblečení do pucu i ručně. Jeho složení je jemné, hypoalergenní a bez dráždivých enzymů a parfemace. Ocení ho proto i lidé s citlivou pokožkou, ekzematici a alergici. 
Velké balení, které je ještě ekologičtější a za výhodnější cenu.

Výrobky Bio-D neobsahují: fosfáty, EDTA, enzymy, triklosan, optické zjasňovače, chemické konzervanty methylisothiazolinone a benzisothiazolinone, ropné deriváty, formaldehyd, glycerín, bělidla na bázi chlóru, geneticky modifikované látky (GMO), lanolín, lůj, ftaláty, umělé vůně ani umělá barviva. Produkty ani přísady nejsou testované na zvířatech (mají HHPS certifikát), neobsahují žádné živočišné složky a všechny jsou tak vhodné pro vegany. Na výrobu obalů navíc používají recyklovaný materiál.

Další vlastnosti Země původu Velká Británie. Počet pracích dávek 1 kg: až 20 dávek, 2 kg: 33 dávek, 12,5 kg: 210 dávek. Materiál balení papírový sáček, uvnitř s LDPE. Dávkování HCS, Vegan Society, Best Buy label, Allergy friendly product. Původ vůně bez vůně. VAROVÁNÍ Způsobuje vážné podráždění očí. Způsobuje podráždění kůže.. Účinný při teplotách praní 40 – 90 °C. Složení Sodium carbonate (uhličitan sodný) (15 – 30 %), 5-15% Sodium Percarbonate, > 5% Sodium Metasilicate Pentahydate, Anionic Surfactants, Soaping agents.. Hmotnost 12,5 kg. . .