bioandlife.cz

Bio-D Přípravek na mytí nádobí s vůní grapefruitu (5 l)

Kvalitní kus Bio-D Přípravek na mytí nádobí s vůní od společnosti s předním postavením na trhu Bio-D pohodlně dostanete momentálně se slevou! Nyní nakoupíte za 595 Kč. EAN: 5034938500085
Bio-D Přípravek na mytí nádobí s vůní grapefruitu
Ověřit dostupnost
Značka: Bio-D
595
Popis produktu

Koncentrovaný, lehce pěnivý přípravek na mytí nádobí bez vůně s certifikací Cruelty Free International zaručující netestování na zvířatech. Je skvělý pro každodenní použití a přitom vysoce účinný na mastnotu a připáleniny. Gel oceníte i na rekreaci, poslouží na žumpu nebo septik na chatě, vhodný je i do domácích čističek odpadních vod. Neobsahuje agresivní látky, je tedy bezpečný pro bakterie a enzymy. 
Velké balení, které je ještě ekologičtější a za výhodnější cenu.

Výrobky Bio-D neobsahují: fosfáty, EDTA, enzymy, triklosan, optické zjasňovače, chemické konzervanty methylisothiazolinone a benzisothiazolinone, ropné deriváty, formaldehyd, glycerín, bělidla na bázi chlóru, geneticky modifikované látky (GMO), lanolín, lůj, ftaláty, umělé vůně ani umělá barviva. Produkty ani přísady nejsou testované na zvířatech (mají HHPS certifikát), neobsahují žádné živočišné složky a všechny jsou tak vhodné pro vegany. Na výrobu obalů navíc používají recyklovaný materiál.

Další vlastnosti Certifikáty HCS, Vegan Society, Best Buy label. Země původu Velká Británie. Materiál balení 100% recyklovaný plast. Počet mycích dávek 750 ml: 75 (plných dřezů), 5 l: 500. Dávkování pro plný dřez stačí 10 – 15 ml prostředku (= 2 – 3 čajové lžičky). Původ vůně přírodní. Jak recyklovat Obal recyklujte ve žlutém kontejneru na plast.. Složení Více než 30 % Anionic Surfactant. Méně než 5%: Amphoteric Surfactant, Sodium Chloride, Citric Acid, Perfume, Limonene*, Linalool*. *PZ přírodních éterických olejů. pH 11,5. Objem 5 l. . .