bioandlife.cz

Bio-D Tekutý prací gel bez vůně (1 l) – vhodný i pro velmi jemné materiály

Hodně povedený kus Bio-D Tekutý prací gel bez vůně (1 l) - vhodný od společnosti s předním postavením na trhu Bio-D můžete koupit právě teď v nabídce skutečně levně! Teď v akci 229 Kč. EAN: 5034938100056
Bio-D Tekutý prací gel bez vůně
Ověřit dostupnost
Značka: Bio-D
229
Popis produktu

Univerzální, koncentrovaný tekutý prací prostředek na bílé i barevné prádlo, použitelný v pračce i pro ruční praní. Vhodný i pro velmi jemné materiály jako hedvábí, kašmír nebo vlna. Je účinný již od 30 °C, použitelný pro všechny prací teploty. Hypoalergenní, vhodný i pro citlivou pokožku a děti. 

Výrobky Bio-D neobsahují: fosfáty, EDTA, enzymy, triklosan, optické zjasňovače, chemické konzervanty methylisothiazolinone a benzisothiazolinone, ropné deriváty, formaldehyd, glycerín, bělidla na bázi chlóru, geneticky modifikované látky (GMO), lanolín, lůj, ftaláty, umělé vůně ani umělá barviva. Produkty ani přísady nejsou testované na zvířatech (mají HHPS certifikát), neobsahují žádné živočišné složky a všechny jsou tak vhodné pro vegany. Na výrobu obalů navíc používají recyklovaný materiál.

Další vlastnosti Země původu Velká Británie. Počet pracích dávek 1 l: až 25 pracích dávek, 5 l: až 125 pracích dávek. Materiál balení 100% recyklovaný plast. Dávkování HCS, Vegan Society, Best Buy label, Allergy friendly product. Původ vůně bez vůně. VAROVÁNÍ Způsobuje vážné podráždění očí. Způsobuje podráždění kůže.. Jak recyklovat Obal recyklujte ve žlutém kontejneru na plast.. Složení 5-15%: Potassium Cocoate, Nonionic Surfactant, Méně než 5%: Anionic Surfactant, Sodium Citrate, Amphoteric Surfactant, Citric Acid. Objem 1 l. . .