bioandlife.cz

Bio-D Tekutý prací gel s vůní jalovce a mořské řasy (5 l) – pro bílé i barevné prádlo

Kvalitní a oblíbený produkt Bio-D Tekutý prací gel s vůní jalovce a mořské řasy (5 l) - od skvělého výrobce Bio-D jde nakoupit v naší internetové nabídce za super peníze. Výhodně za 1 085 Kč.
Bio-D Tekutý prací gel s vůní jalovce a mořské
Ověřit dostupnost
Značka: Bio-D
1 085
Popis produktu

 
Univerzální, koncentrovaný tekutý prací prostředek na bílé i barevné prádlo, použitelný v pračce i pro ruční praní. Má unikátní a velmi příjemnou vůni jalovce a mořské řasy díky obsahu směsi éterických olejů. Vhodný i pro velmi jemné materiály jako hedvábí, kašmír nebo vlna. Je účinný již od 30 °C, použitelný pro všechny prací teploty. Hypoalergenní, vhodný i pro citlivou pokožku a děti. 
Velké balení, které je ještě ekologičtější a za výhodnější cenu.

Výrobky Bio-D neobsahují: fosfáty, EDTA, enzymy, triklosan, optické zjasňovače, chemické konzervanty methylisothiazolinone a benzisothiazolinone, ropné deriváty, formaldehyd, glycerín, bělidla na bázi chlóru, geneticky modifikované látky (GMO), lanolín, lůj, ftaláty, umělé vůně ani umělá barviva. Produkty ani přísady nejsou testované na zvířatech (mají HHPS certifikát), neobsahují žádné živočišné složky a všechny jsou tak vhodné pro vegany. Na výrobu obalů navíc používají recyklovaný materiál.

Další vlastnosti Certifikáty HCS, Vegan Society, Best Buy label. Země původu Velká Británie. Počet pracích dávek 1 l: 25 dávek, 5 l: 125 dávek. Materiál balení 100% recyklovaný plast. Původ vůně přírodní. Jak recyklovat Obal recyklujte ve žlutém kontejneru na plast.. Složení Alkylpolyglukoside (5 – 10 %); Methylated Spirits (denaturovaný etanol) (5 – 10 %); Sodium lauryl ether sulfate (5 – 15 %); Sodium Lauriminodipropionate (1 – 5 %); Citric acid monohydrate (monohydrát kyseliny citrónové) (0,1 – 1 %); Parfum (0,1 – 1 %); Alpha-Pinene (< 0,1 %); Lemosol (< 0,1 %). Objem 5 l. . . .