bioandlife.cz

Casa Organica Dřevěná štětka na WC – s vlákny z agáve a lontaru

Unikátní a oblíbený produkt Casa Organica Dřevěná štětka na WC od naší známé značky Casa Organica (Tierra Verde) jednoduše seženete momentálně v naši nabídce za skvělou cenu. Ceny od 229 Kč. EAN: 8594165006448
Casa Organica Dřevěná štětka na WC - s
Popis produktu

I taková štětka na čištění WC může být vyrobena udržitelně a ve stylovém designu. Pokud už máte dost nejrůznějších plastových pomocníků ve vaší domácnosti, proč nedat příležitost i dřevěné štětce, která vaši toaletu jemně, ale přesto účinně vyčistí? Dřevo je prostě dřevo…
Štětinky na štětce jsou rostlinného původu, a to z vláken agáve a lontaru. Pozadu nezůstává ani tělo kartáče. Certifikát FSC zaručuje, že dřevo pochází z lesa, který je obhospodařován ekologicky šetrně, sociálně prospěšně a ekonomicky životaschopně. 

Moravská značka Tierra Verde vyrábí a dováží ekologické pomocníky mnoha druhů. Mezi ně patří zejména ekologická drogerie a kosmetika, ale i bezodpadové produkty pro pro denní použití. Pro ženy nabízí také menstruační kalíšky a pratelné vložky. Velká část produktů vzniká v Brně a podle nás připravuje nejčistší ekodrogerii v Česku. To dosvědčuje i uznávaný certifikát Ecogarantie®, kterým se pyšní jako jediná v ČR. Dbá přitom jak na blaho spotřebitelů, tak na minimalizaci odpadů a recyklaci. Žádné výrobky v našem sortimentu neobsahují živočisné složky, a jsou tedy čiště veganské.

Další vlastnosti Rozměry Délka štětky 35,5 cm, průměr 8 cm.. Materiál dřevo s certifikátem FSC, štětiny z agáve tampico a lontaru. Certifikáty EcoGarantie, FSC. Země původu Vyrobeno v Číně.. . . . . . . .