bioandlife.cz

Casa Organica Dřevěný kartáč na nádobí – s vyměnitelnou hlavicí

Tento žádaný produkt Casa Organica Dřevěný kartáč na nádobí - s od oblíbené značky se zárukou kvality Casa Organica (Tierra Verde) snadno můžete sehnat u nás nyní za výborné peníze. Nyní pořídíte jen za 109 Kč. EAN: 8594165006400
Casa Organica Dřevěný kartáč na
Popis produktu

Jsou připalené hrnce a pánve vaší noční můrou? Máte od nikdy nekončících hor špinavého nádobí vysušené ruce? Hlavu vzhůru, Tierra Verde nejspíš přišla na řešení patálií spojených s mytím nádobí. Je jím tento dřevěný kartáč s vyměnitelnou hlavicí a propracovaným tvarem, který usnadňuje mytí. Dotek dřevěné rukojeti je velmi příjemný a zcela určitě si ho oblíbíte.
Štětinky kartáče jsou rostlinného původu, a to z vláken agáve tampico. Pozadu nezůstává ani tělo kartáče. Certifikát FSC zaručuje, že dřevo pochází z lesa, který je obhospodařován ekologicky šetrně, sociálně prospěšně a ekonomicky životaschopně. 

Moravská značka Tierra Verde vyrábí a dováží ekologické pomocníky mnoha druhů. Mezi ně patří zejména ekologická drogerie a kosmetika, ale i bezodpadové produkty pro pro denní použití. Pro ženy nabízí také menstruační kalíšky a pratelné vložky. Velká část produktů vzniká v Brně a podle nás připravuje nejčistší ekodrogerii v Česku. To dosvědčuje i uznávaný certifikát Ecogarantie®, kterým se pyšní jako jediná v ČR. Dbá přitom jak na blaho spotřebitelů, tak na minimalizaci odpadů a recyklaci. Žádné výrobky v našem sortimentu neobsahují živočisné složky, a jsou tedy čiště veganské.

Další vlastnosti Rozměry Délka rukojeti kartáče 20 cm, průměr hlavice v nejširší části 7 cm. Materiál dřevo s certifikátem FSC, kov, štětiny z agáve tampico. Certifikáty EcoGarantie, FSC. Země původu Vyrobeno v Číně.. Složení dřevo s certifikátem FSC, kov, štětiny z agáve tampico. . . . . . .