bioandlife.cz

Casa Organica Dřevěný kartáč na zeleninu – s vlákny z agáve a lontaru

Hodně prodávaný produkt Casa Organica Dřevěný kartáč na zeleninu od značky s dlouholetou tradicí Casa Organica (Tierra Verde) jednoduše můžete pořídit zrovna dneska skutečně levně. V současnosti za 169 Kč. EAN: 8594165006431
Casa Organica Dřevěný kartáč na zeleninu - s vlákny z agáve a
Popis produktu

Usnadněte si čištění brambor, mrkve, petržele, celeru a další zeleniny s tímto udržitelným krasavcem z přírodních materiálů. Díky dvěma druhům štětin pro jemnější i důraznější nasazení to půjde raz dva. Kartáček má propracované tvarování, dobře sedí v ruce a čistění zeleniny s ním půjde jedna radost. Hurá na přípravu báječných zeleninových pokrmů!
Štětinky na kartáčku jsou rostlinného původu, a to z vláken agáve a lontaru. Pozadu nezůstává ani tělo kartáčku. Certifikát FSC zaručuje, že dřevo pochází z lesa, který je obhospodařován ekologicky šetrně, sociálně prospěšně a ekonomicky životaschopně. 

Moravská značka Tierra Verde vyrábí a dováží ekologické pomocníky mnoha druhů. Mezi ně patří zejména ekologická drogerie a kosmetika, ale i bezodpadové produkty pro pro denní použití. Pro ženy nabízí také menstruační kalíšky a pratelné vložky. Velká část produktů vzniká v Brně a podle nás připravuje nejčistší ekodrogerii v Česku. To dosvědčuje i uznávaný certifikát Ecogarantie®, kterým se pyšní jako jediná v ČR. Dbá přitom jak na blaho spotřebitelů, tak na minimalizaci odpadů a recyklaci. Žádné výrobky v našem sortimentu neobsahují živočisné složky, a jsou tedy čiště veganské.

Další vlastnosti Rozměry Délka kartáče 13,5 cm, šířka 5 cm. Materiál dřevo s certifikátem FSC, štětiny z agáve tampico a lontaru. Certifikáty EcoGarantie, FSC. Země původu Vyrobeno v Číně.. . . . . . . .