bioandlife.cz

Casa Organica Náhradní hlavice pro dřevěný kartáč na nádobí – z fsc certifikovaného dřeva

Tento zlevněný produkt Casa Organica Náhradní hlavice od dodavatele s dlouholetou historií Casa Organica (Tierra Verde) dostanete momentálně na našich stránkách v akci. V současnosti pořídíte za cenu 99 Kč. EAN: 8594165006417
Casa Organica Náhradní hlavice pro dřevěný kartáč na nádobí
Popis produktu

Výměnná hlavice pro dřevěný kartáč na nádobí. Štětinky jsou rostlinného původu, a to z vláken agáve tampico. Pozadu nezůstává ani tělo kartáče. Certifikát FSC zaručuje, že dřevo pochází z lesa, který je obhospodařován ekologicky šetrně, sociálně prospěšně a ekonomicky životaschopně. 
Výměna je velmi snadná – použitou hlavici opatrně vyjměte z kovového držáku a místo ní vsaďte novou hlavici. Použité hlavice můžete kompostovat.

Moravská značka Tierra Verde vyrábí a dováží ekologické pomocníky mnoha druhů. Mezi ně patří zejména ekologická drogerie a kosmetika, ale i bezodpadové produkty pro pro denní použití. Pro ženy nabízí také menstruační kalíšky a pratelné vložky. Velká část produktů vzniká v Brně a podle nás připravuje nejčistší ekodrogerii v Česku. To dosvědčuje i uznávaný certifikát Ecogarantie®, kterým se pyšní jako jediná v ČR. Dbá přitom jak na blaho spotřebitelů, tak na minimalizaci odpadů a recyklaci. Žádné výrobky v našem sortimentu neobsahují živočisné složky, a jsou tedy čiště veganské.

Další vlastnosti Rozměry Průměr hlavice v nejširší části 7 cm. Materiál dřevo s certifikátem FSC, štětiny z agáve tampico. Certifikáty EcoGarantie. Země původu Vyrobeno v Číně.. . . . . . . .