bioandlife.cz

Casa Organica Plátěná kuchyňská utěrka (1 ks) – z nebělené biobavlny

Často hledaný výrobek Casa Organica Plátěná kuchyňská od skvělého výrobce Casa Organica (Tierra Verde) jednoduše můžete sehnat aktuálně za skvělou cenu! Cenově vychází na 99 Kč. EAN: 8594165006479
Casa Organica Plátěná kuchyňská utěrka
Popis produktu

Jakmile jednou utřete nádobí s touto báječnou kuchyňskou utěrkou z nebělené biobavlny, už nebudete chtít jinak. Dost možná si tuto aktivitu i zamilujete a budete se na ni těšit! Utěrka je ušita z hutné bavlněné tkaniny a v růžku má elegantně všité praktické ouško.

Moravská značka Tierra Verde vyrábí a dováží ekologické pomocníky mnoha druhů. Mezi ně patří zejména ekologická drogerie a kosmetika, ale i bezodpadové produkty pro pro denní použití. Pro ženy nabízí také menstruační kalíšky a pratelné vložky. Velká část produktů vzniká v Brně a podle nás připravuje nejčistší ekodrogerii v Česku. To dosvědčuje i uznávaný certifikát Ecogarantie®, kterým se pyšní jako jediná v ČR. Dbá přitom jak na blaho spotřebitelů, tak na minimalizaci odpadů a recyklaci. Žádné výrobky v našem sortimentu neobsahují živočisné složky, a jsou tedy čiště veganské.

Další vlastnosti Rozměry 50 x 70 cm. Materiál 100% nebělená biobavlna s certifikací GOTS. Certifikáty EcoGarantie. Země původu Vyrobeno v Indii. Kusy 1 ks. . . . . . .