bioandlife.cz

Casa Organica Plátěný sáček – velký (1 ks) – z biobavlny, s utahovací šňůrkou

Vysoce kvalitní kousek Casa Organica Plátěný sáček s osvědčenou značkou Casa Organica (Tierra Verde) máte možnost nakoupit právě teď v nabídce opravdu levně! Výhodně teď u nás za 99 Kč. EAN: 8594165003874
Casa Organica Plátěný sáček - velký (1 ks) - z biobavlny
Popis produktu

Krásný a praktický velký sáček o rozměru 46 x 30 cm od Tierra Verde je vhodný na celý bochník chleba či více kusů pečiva. Můžete jej ale využít i na bylinky, čaje, sušené houby a podobně. Je vyrobený z tenkého plátna z BIO bavlny a má utahovací šňůrku, díky které z něj obsah nevypadne a za kterou ho lze i pověsit.
Je schválen Státním zdravotním ústavem na použití pro potraviny.

Moravská značka Tierra Verde vyrábí a dováží ekologické pomocníky mnoha druhů. Mezi ně patří zejména ekologická drogerie a kosmetika, ale i bezodpadové produkty pro pro denní použití. Pro ženy nabízí také menstruační kalíšky a pratelné vložky. Velká část produktů vzniká v Brně a podle nás připravuje nejčistší ekodrogerii v Česku. To dosvědčuje i uznávaný certifikát Ecogarantie®, kterým se pyšní jako jediná v ČR. Dbá přitom jak na blaho spotřebitelů, tak na minimalizaci odpadů a recyklaci. Žádné výrobky v našem sortimentu neobsahují živočisné složky, a jsou tedy čiště veganské.

Další vlastnosti Rozměry 46 x 30 cm. Materiál 100% biobavlna. Váha 43 g. Certifikáty EcoGarantie. Země původu Indie. Kusy 1 ks. . . . . .