bioandlife.cz

Casa Organica Pratelná kuchyňská žínka (1 ks) – z biobavlny a bambusu

Tento žádaný kousek Casa Organica Pratelná kuchyňská žínka od skvělého a známého výrobce Casa Organica (Tierra Verde) jednoduše seženete právě nyní za zcela nejnižší cenu! V akci od 99 Kč. EAN: 8594165005847
Casa Organica Pratelná kuchyňská žínka (1 ks) -
Popis produktu

Praktická a multifunkční žínka od Tierra Verde je vyrobená z obnovitelných zdrojů – bambusového vlákna a biobavlny. Nahrazuje běžné utěrky nebo i ty z nerozložitelných syntetických mikrovláken. 
Má vysokou savost a použijete ji v domácnosti rozličnými způsoby – jako univerzální hadřík v kuchyni či koupelně, na mytí oken, na nábytek i jiné povrchy, k utírání prachu, sušení domácích mazlíčků nebo třeba čištění bílých tabulí.

Moravská značka Tierra Verde vyrábí a dováží ekologické pomocníky mnoha druhů. Mezi ně patří zejména ekologická drogerie a kosmetika, ale i bezodpadové produkty pro pro denní použití. Pro ženy nabízí také menstruační kalíšky a pratelné vložky. Velká část produktů vzniká v Brně a podle nás připravuje nejčistší ekodrogerii v Česku. To dosvědčuje i uznávaný certifikát Ecogarantie®, kterým se pyšní jako jediná v ČR. Dbá přitom jak na blaho spotřebitelů, tak na minimalizaci odpadů a recyklaci. Žádné výrobky v našem sortimentu neobsahují živočisné složky, a jsou tedy čiště veganské.

Další vlastnosti Rozměry 17,5 x 15,5 cm. Materiál 75 % bambusové vlákno, 25 % biobavlna. Certifikáty EcoGarantie. Země původu Vyrobeno v Indii. Kusy 1 ks. . . . . . .