bioandlife.cz

Casa Organica Síťovinový sáček – střední (1 ks)

Často hledaný výrobek Casa Organica Síťovinový sáček - střední (1 od značky se skvělou pověstí Casa Organica (Tierra Verde) jednoduše seženete v naší online nabídce za extra cenu! Teď v akci 95 Kč. EAN: 8594165003850
Casa Organica Síťovinový sáček
Popis produktu

Tento krásný a praktický síťovinový sáček o rozměru 38 x 30 cm s hustší čtvercovou sítí je perfektní jak na nákupy, tak i na skladování ovoce a zeleniny. Je parádní alternativou ke zbytečným jednorázových mikrotenovým sáčkům. Na rozdíl od nich v nich ovoce a zelenina dýchají, takže vám zůstanou déle čerstvé.
Je schválen Státním zdravotním ústavem na použití pro potraviny.

Moravská značka Tierra Verde vyrábí a dováží ekologické pomocníky mnoha druhů. Mezi ně patří zejména ekologická drogerie a kosmetika, ale i bezodpadové produkty pro pro denní použití. Pro ženy nabízí také menstruační kalíšky a pratelné vložky. Velká část produktů vzniká v Brně a podle nás připravuje nejčistší ekodrogerii v Česku. To dosvědčuje i uznávaný certifikát Ecogarantie®, kterým se pyšní jako jediná v ČR. Dbá přitom jak na blaho spotřebitelů, tak na minimalizaci odpadů a recyklaci. Žádné výrobky v našem sortimentu neobsahují živočisné složky, a jsou tedy čiště veganské.

Další vlastnosti Rozměry 38 x 30 cm. Materiál 100% biobavlna. Váha 60 g. Certifikáty EcoGarantie. Země původu Indie. Kusy 1 ks. . . . . .