bioandlife.cz

Casa Organica Síťovka s krátkým uchem – černá

Kvalitní kus Casa Organica Síťovka s krátkým uchem - od výrobce s mnohaletou tradicí Casa Organica (Tierra Verde) můžete pořídit zde téměř zdarma! Nabídka od 139 Kč. EAN: 8594165002341
Casa Organica Síťovka s krátkým uchem -
Popis produktu

Tradiční česká síťovka je vysoce stylovým a praktickým nákupním pomocníkem. Díky krátkému uchu se vám bude dobře nosit. Je šetrně vyrobená z biobavlny, 100% obnovitelné suroviny. Když jí nepoužíváte, snadno jí složíte a vejde se vám třeba do kapsy.

Moravská značka Tierra Verde vyrábí a dováží ekologické pomocníky mnoha druhů. Mezi ně patří zejména ekologická drogerie a kosmetika, ale i bezodpadové produkty pro pro denní použití. Pro ženy nabízí také menstruační kalíšky a pratelné vložky. Velká část produktů vzniká v Brně a podle nás připravuje nejčistší ekodrogerii v Česku. To dosvědčuje i uznávaný certifikát Ecogarantie®, kterým se pyšní jako jediná v ČR. Dbá přitom jak na blaho spotřebitelů, tak na minimalizaci odpadů a recyklaci. Žádné výrobky v našem sortimentu neobsahují živočisné složky, a jsou tedy čiště veganské.

Další vlastnosti Rozměry 40 x 40 cm. Nosnost až 10 kg. Materiál 100% biobavlna. Váha 70 g. Certifikáty EcoGarantie. Země původu Indie. Barva černá. . . . .