bioandlife.cz

Casa Organica Utěrka / univerzální hadřík – malá – z biobavlny a bambusu

Tento oblíbený produkt Casa Organica Utěrka / univerzální hadřík - malá - z biobavlny od výrobce se skvělou pověstí Casa Organica (Tierra Verde) jednoduše můžete sehnat aktuálně na webu za super peníze. Levně za 139 Kč. EAN: 8594165004642
Casa Organica Utěrka / univerzální hadřík
Popis produktu

Heboučká utěrka od Tierra Verde je vyrobená z obnovitelných zdrojů – bambusové viskózy a biobavlny. Nahrazuje běžné utěrky nebo i ty z nerozložitelných syntetických mikrovláken. Má vysokou savost a použijete ji v domácnosti rozličnými způsoby – jako univerzální hadřík v kuchyni či koupelně, na mytí a leštění oken, na nábytek i jiné povrchy, k utírání prachu, sušení domácích mazlíčků nebo třeba čištění bílých tabulí.

Moravská značka Tierra Verde vyrábí a dováží ekologické pomocníky mnoha druhů. Mezi ně patří zejména ekologická drogerie a kosmetika, ale i bezodpadové produkty pro pro denní použití. Pro ženy nabízí také menstruační kalíšky a pratelné vložky. Velká část produktů vzniká v Brně a podle nás připravuje nejčistší ekodrogerii v Česku. To dosvědčuje i uznávaný certifikát Ecogarantie®, kterým se pyšní jako jediná v ČR. Dbá přitom jak na blaho spotřebitelů, tak na minimalizaci odpadů a recyklaci. Žádné výrobky v našem sortimentu neobsahují živočisné složky, a jsou tedy čiště veganské.

Další vlastnosti Rozměry malá: 38 x 38 cm, střední: 47 x 47 cm, velká: 63 x 63 cm. Materiál 60 % bambusová viskóza, 40 % biobavlna. Certifikáty EcoGarantie. Země původu Česká republika. Složení 60 % bambusová viskóza, 40 % biobavlna. Velikost malá. . . . . .