bioandlife.cz

E-cloth Sada hadříků do koupelny (2 ks) – hadřík na koupelny a leštící hadřík

Vynikající produkt E-cloth Sada hadříků do koupelny od společnosti s předním postavením na trhu E-cloth snadno získáte právě teď za výprodejovou cenu. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 275 Kč. EAN: 5037284201149
E-cloth Sada hadříků do koupelny (2 ks) - hadřík na koupelny a leštící
Ověřit dostupnost
Značka: E-cloth
275
Popis produktu

Sada hadříků z mikrovláken pro perfektní úklid všech povrchů v koupelně. Hadřík na koupelny s delšími a silnějšími vlákny pro mimořádně vysokou savost a účinné čištění umyvadel, van a sprch. Leštící hadřík pro dokonalé vyleštění hladkých povrchů jako je sklo, chrom nebo nerez. Unikátní struktura vláken zaručuje vysokou absorbci vlhkosti a neuvěřitelně rychlé schnutí.

Hadříky E-cloth představují opravdovou revoluci v úklidu domácnosti. Přidejte pouze vodu a kompletně odstraňte špínu, mastnotu a 99,9 % bakterií. Čistící silou a účinností předčí nebo se vyrovnají běžným chemickým čistícím přípravkům. Ty díky tomu téměř nebudete muset kupovat a tak ušetříte několik tisíc korun za dobu životnosti hadříku. 

Další vlastnosti Rozměry 32×32 cm, 40×50 cm. Materiál 80 % polyester, 20 % polyamid. Země původu Navrženo ve Velké Británii. Vyrobeno v Jižní Koreji.. Kusy 2 ks. . . . . . . .