bioandlife.cz

E-cloth Sada hadříků do sprchy (2 ks) – hadřík na sprchy a leštící hadřík

Unikátní produkt E-cloth Sada hadříků do sprchy (2 ks) - hadřík od přední společnosti E-cloth jednoduše získáte u nás nyní napořád výhodně. Teď v akci 285 Kč. EAN: 5037284200838
E-cloth Sada hadříků do
Ověřit dostupnost
Značka: E-cloth
285
Popis produktu

Perfektní sada hadříků z mikrovláken pro úklid sprchy. S hadříkem na sprchy jednoduše odstraníte veškeré šmouhy od vody, zaschlé mýdlo a špínu ze stěn sprchy a dlaždiček. Pokud ho budete používat pravidelně, předejte tvorbě vodního kamene. Leštící hadřík odstraní i jemnou mastnotu a otisky prstů a dokonale vyleští jakýkoliv hladký povrch. Jeho unikátní struktura vláken zaručuje vysokou absorbci vlhkosti a neuvěřitelně rychlé schnutí. To vše pouze s přidáním vody.

Hadříky E-cloth představují opravdovou revoluci v úklidu domácnosti. Přidejte pouze vodu a kompletně odstraňte špínu, mastnotu a 99,9 % bakterií. Čistící silou a účinností předčí nebo se vyrovnají běžným chemickým čistícím přípravkům. Ty díky tomu téměř nebudete muset kupovat a tak ušetříte několik tisíc korun za dobu životnosti hadříku. 

Další vlastnosti Rozměry 32×32 cm, 40×50 cm. Materiál 80 % polyester, 20 % polyamid. Kusy 2 ks. Země původu Navrženo ve Velké Británii. Vyrobeno ve Vietnamu.. . . . . . . .