bioandlife.cz

E-cloth Sada hadříků na okna (2 ks) – hadřík na okna a leštící hadřík na sklo

Vynikající kus E-cloth Sada hadříků na okna (2 od výrobce s mnohaletou tradicí E-cloth je k získání u nás nyní extra výhodně. V současnosti pořídíte za cenu 285 Kč. EAN: 5037284201507
E-cloth Sada hadříků na okna (2 ks) - hadřík na okna a
Ověřit dostupnost
Značka: E-cloth
285
Popis produktu

Sada hadříků z mikrovláken pro perfektní vyčištění oken, zevnitř i zvenku. Hadřík na okna s vysokou savostí pro setření i těch nejodolnějších skvrn a to i z rámů a parapetů. Leštící hadřík pro odstranění i jemné mastnoty a otisků prstů a dokonalé vyleštění nejen skla. Jeho unikátní struktura vláken zaručuje vysokou absorbci vlhkosti a neuvěřitelně rychlé schnutí.

Hadříky E-cloth představují opravdovou revoluci v úklidu domácnosti. Přidejte pouze vodu a kompletně odstraňte špínu, mastnotu a 99,9 % bakterií. Čistící silou a účinností předčí nebo se vyrovnají běžným chemickým čistícím přípravkům. Ty díky tomu téměř nebudete muset kupovat a tak ušetříte několik tisíc korun za dobu životnosti hadříku. 

Další vlastnosti Rozměry 32×32 cm, 40×50 cm. Materiál 80 % polyester, 20 % polyamid. Země původu Navrženo ve Velké Británii. Vyrobeno v Indonésii.. Kusy 2 ks. . . . . . . .