bioandlife.cz

E-cloth Sada hadříků na sporáky a trouby (2 ks) – hadřík na var. desky, trouby a leštící

Tento neodolatelný produkt E-cloth Sada hadříků na sporáky a trouby (2 ks) - hadřík na od našeho známého výrobce E-cloth jde koupit v naší online nabídce ve výhodné akci! Akční cena od 285 Kč. EAN: 5037284201910
E-cloth Sada hadříků na sporáky a trouby (2 ks) - hadřík na var.
Ověřit dostupnost
Značka: E-cloth
285
Popis produktu

Sada hadříků z mikrovláken pro perfektní vyčištění vaší plotny či jakékoliv varné desky a trouby. Hadřík na plotny, varné desky a trouby má dvě strany. Jednou rychle vyčistíte mastnotu a špínu včetně bakterií. Druhou, vyztuženou stranou odstraníte i ty nejhorší skvrny, které ještě zbydou. Leštící hadřík odstraní i jemnou mastnotu a otisky prstů a dokonale vyleští jakýkoliv hladký povrch. Jeho unikátní struktura vláken zaručuje vysokou absorbci vlhkosti a neuvěřitelně rychlé schnutí. To vše pouze s přidáním vody.

Hadříky E-cloth představují opravdovou revoluci v úklidu domácnosti. Přidejte pouze vodu a kompletně odstraňte špínu, mastnotu a 99,9 % bakterií. Čistící silou a účinností předčí nebo se vyrovnají běžným chemickým čistícím přípravkům. Ty díky tomu téměř nebudete muset kupovat a tak ušetříte několik tisíc korun za dobu životnosti hadříku. 

Další vlastnosti Rozměry 32×32 cm, 40×50 cm. Materiál 80 % polyester, 20 % polyamid. Kusy 2 ks. Země původu Navrženo ve Velké Británii. Vyrobeno ve Vietnamu.. . . . . . . .