bioandlife.cz

Eco Cosmetics Opalovací transparentní gel na obličej SPF 30 (30 ml)

Tento vynikající výrobek Eco Cosmetics Opalovací transparentní gel na obličej SPF od spolehlivé značky Eco Cosmetics máte možnost pořídit v naší online nabídce opravdu výhodně! V současnosti pořídíte za cenu 675 Kč. EAN: 4033981742115
Eco Cosmetics Opalovací transparentní
Popis produktu

100% přírodní sluneční gel od Eco Cosmetics s minerálními pigmenty a ochranným SPF faktorem 30 obsahuje extrakty a oleje z rakytníku a granátového jablka a díky tomu o pokožku pečuje a předchází jejímu vysušení a ztrátě vlhkosti. Je transparentní, snadno se aplikuje a roztírá a také příjemně, jemně voní. Vyhovuje všem typům pleti. 
Pozor! Může ušpinit oblečení! Nepoužívejte jej ani s jinými kosmetickými prostředky, které obsahují parfemaci.
Žádné chemické filtry, nanotechnologie, umělé vůně či deriváty z ropy jako u běžných opalovacích krémů.

Všechny produkty Eco Cosmetics jsou 100% přírodní, v BIO kvalitě a mají přísnou certifikaci EcoCert. Značka je výjimečná tím, že podíl BIO surovin z rostlinných složek je 95 – 100 %, což v této cenové kategorii jinak nenajdete. Použité oleje a éterické oleje mají certifikaci Demeter biodynamického zemědělství. Jsou vyprodukovány CO2 neutrálně. A samozřejmě netestovány na zvířatech a neobsahují živočišné suroviny. V roce 2022 se přistoupilo k výměně obalů za tenčí a recyklovatelnější.

Další vlastnosti Objem 30 ml. Certifikáty ECOCERT organic cosmetic, Vegan Society, CO2 neutral. Podíl BIO surovin z celkového objemu 96 %. Podíl přírodních surovin 100 %. Země původu Německo. Podíl BIO rostlinných surovin 99,6 %. Složení Pongamia Glabra Seed Oil*, Trihydroxystearin, Titanium Dioxide, Punica Granatum Seed Oil*, Hippophae Rhamnoides Oil*, Peach Extract, Tocopherol * = z kontrolovaného ekologického zemědělství. . . . .