bioandlife.cz

Eco Cosmetics Zubní pasta s černuchou BIO (75 ml) – bez fluoru

Vysoce kvalitní kousek Eco Cosmetics Zubní pasta s černuchou BIO (75 ml) - bez od výrobce se zárukou kvality Eco Cosmetics seženete právě nyní skutečně levně! Ve skvělé akci za 129 Kč. EAN: 4033981132015
Eco Cosmetics Zubní pasta s černuchou BIO
Popis produktu

Tato 100% přírodní pasta od Eco Cosmetics chutná nesmírně zajímavě a svěže. Pokud už máte dost obvyklé máty, tak vyzkoušejte jedinečnou chuť plynoucí z BIO éterického oleje černuchy (neboli černého kmínu), extraktu z myrhy a špetky mořské soli. Složení pasty pomáhá působit proti zubnímu kazu a paradentóze. Zachovává zdravou a potřebnou mikroflóru v ústní dutině.

Všechny produkty Eco Cosmetics jsou 100% přírodní, v BIO kvalitě a mají přísnou certifikaci EcoCert. Značka je výjimečná tím, že podíl BIO surovin z rostlinných složek je 95 – 100 %, což v této cenové kategorii jinak nenajdete. Použité oleje a éterické oleje mají certifikaci Demeter biodynamického zemědělství. Jsou vyprodukovány CO2 neutrálně. A samozřejmě netestovány na zvířatech a neobsahují živočišné suroviny. V roce 2022 se přistoupilo k výměně obalů za tenčí a recyklovatelnější.

Další vlastnosti Objem 75 ml. Certifikáty ECOCERT organic cosmetic, Vegan Society, CO2 neutral. Podíl BIO surovin z celkového objemu 10 %. Podíl přírodních surovin 100 %. Země původu Německo. Podíl BIO rostlinných surovin 98 %. koeficient abrazivity RDA 64,94 (nízká abrazivita). Složení Aqua, Sorbitol, Nigella Sativa Extract* Camellia Sinensis Leaf Water*, Hydrated Silica, Magnesium Carbonate, Echinacea Purpurea Extract* Echinacea-Extrakt (kbA), Salvia officinalis Extract*, Maris Sal, Hamamelis Virginiana Extract, Nigella Sativa Oil*, Glycerin, Carvone, Alcohol, Sodium Cocoyl Glutamate and Disodium Cocoyl Glutamate, Xanthan Gum, Xylitol * = z kontrolovaného ekologického zemědělství. . . .