bioandlife.cz

Ecoegg Prací vajíčko s vůní jarních květů – na 70 pracích cyklů – II.jakost

Nejprodávanější produkt Ecoegg Prací vajíčko s vůní jarních květů - na 70 od dodavatele zboží Ecoegg pohodlně nakoupíte právě teď v naší nabídce pořád výhodně. Výhodně teď u nás za 315 Kč.
Ecoegg Prací vajíčko s vůní jarních květů - na 70
Ověřit dostupnost
Značka: Ecoegg
315
Popis produktu

Sleva za natrženou krabičku. 
Toto vajíčko se rozhodlo vydat na dobrodružnou cestu po skládku, nešťastně si přitom natrhlo růžek krabičky. Uvnitř se naštěstí neskrývá žádné křehké vejce, takže produkt je v naprostém pořádku a těší se na hory prádla, které ho čekají
Vajíčko nepatří na pánvičku, ale do pračky! Přesvědčí vás o tom krásně vyprané, po jarních květech voňavé a měkoučké oblečení, které mají na svědomí minerální pelety pod jeho „skořápkou“. Vytváří přírodní pěnu se silnými čisticími schopnostmi a prádlo zanechají hebké i bez použití aviváže. Ve složení chybí dráždivé látky, a eko-vejce tak ocení i cíťové, ekzematici, alergici a malá škvrňata. Odkývala to ostatně i organizace UK Allergy a uznání se vejci dostalo i od britské královny. A jak je úsporné! Vejce vydrží dlouhá léta, tato konkrétní náplň zvládne 70 pracích cyklů – zhruba 4 měsíce praní – a vám tak ušetří spoustu kaček a přírodě kupu plastových obalů.

Inovativní britská značka Ecoegg řeší palčivý problém moderního člověka. Svými unikátními pracími a čisticími prostředky ho vysvobozuje ze spárů dráždivé syntetiky, šetří jeho pracně naspořené chechtáky a skučící přírodě pomáhá od nánosů pochybných látek a jednorázových plastů. Vajíčka na praní a sušení náramně svědčí i citlivé pokožce alergiků, ekzematiků a malých špuntů. Certifikací to uznale odkývala i organizace Allergy UK. Vykutálená vajíčka ocenila i samotná britská královna a chválu na ně pějí tisíce spokojených zákazníků. Věříme, že vy na tom nebudete jinak.

Další vlastnosti Materiál Vajíčko je z recyklovatelného plastu, bez BPA.. Certifikáty Allergy Friendly Product, Dermatest. Země původu Velká Británie. Vhodné pro pračku 6 – 8 kg. Materiál balení Kartonová krabička z FSC papíru potištěná inkoustem z rostlinných barev, sáčky z plastu.. Původ vůně přírodní. Obsah balení 70 cyklů: 1 vajíčko, 3 sáčky s bílými perlami, 1 sáček s černými perlami / 210 cyklů: 1 vajíčko, 5 sáčků s bílými perlami, 1 sáček s černými perlami. VAROVÁNÍ Zdraví škodlivý při požití. Dráždí kůži. Způsobuje vážné poškození očí. Může způsobit podráždění dýchacích cest. Vysoce toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.. Jak recyklovat Krabičku recyklujte v kontejneru na papír, sáčky vhoďte do kontejneru na plast.. Co s ním, až doslouží Na „vajíčkový obal“ se vztahuje 10letá záruka. Až doslouží, recyklujte ho v kontejneru na plast. Použité pelety patří do směsného odpadu.. Účinný při teplotách praní 30 – 60 stupňů Celsia.