bioandlife.cz

Ecozone Čistič praček a myček na nádobí (6 ks) – odstraní vodní kámen a usazeniny

Kvalitní a oblíbený kousek Ecozone Čistič praček a myček na nádobí (6 ks) - odstraní vodní kámen od společnosti se zárukou kvality Ecozone snadno získáte zrovna levně! Nabídka již od 215 Kč. EAN: 5060101530252
Ecozone Čistič praček a myček na nádobí (6 ks) - odstraní
Ověřit dostupnost
Značka: Ecozone
215
Popis produktu

Čistí a chrání vaší pračku a myčku silou 100% přírodního složení. Odstraní vodní kámen a usazené zbytky čistících přípravků i bakterie, které v přístrojích rády bydlí. Vaše přístroje tak budou fungovat na plný výkon a vyhnete se zbytečným účtům za opravy. Odstraní pachy a zanechá svěží citronovou vůni. A navíc jsou šetrné k životnímu prostředí i k nám lidem.

Poslání firmy Ecozone je „udělat váš domov eko-zónou“ a nám je tahle firma velmi sympatická. Produkty mají srovnatelnou účinnost jako ty konvenční, ale jsou zdravé pro vás i pro planetu. Všechny výrobky jsou hypoalergenní (Allergy UK certifikace), z 99,5 – 100 % z přírodních surovin a kompletně biologicky odbouratelné. Žádné výrobky Ecozone neobsahují živočišné přísady a nebyly testovány na zvířatech, což potvrzují i certifikáty Cruelty-free HHPS a Vegan Society. Výrobce taktéž jako jeden z mála garantuje nepřítomnost palmového oleje ve svých produktech.  

Další vlastnosti Složení <50% organické kyseliny, <15% bělidlo na bázi kyslíku, <5% neorganické soli. Certifikáty Cruelty-free HHPS, Vegan Society, Allergy UK. Podíl přírodních surovin 100 %. Země původu Velká Británie. Původ vůně bez vůně. Počet čistících dávek 6. NEBEZPEČÍ Způsobuje vážné poškození očí.. Složení percarbonate (peruhličitan sodný), acid citric (kyselina citrónová), sodium citrate (citronan sodný), sodium cocoate, sodium bicarbonate (hydrogenuhličitan sodný/jedlá soda), sodium carbonate (uhličitan sodný), sodium chloride (chlorid sodný), cellulose (celulóza), peg (polyethylenglykol). Kusy 6 ks. . .