bioandlife.cz

Ecozone Cubes pro sušičky prádla (2 ks) – ušetří až 25 % energie

Výjimečný produkt Ecozone Cubes pro sušičky od výrobce s dobrým jménem Ecozone máte možnost najít na našich stránkách teď za akční cenu. Teď v akci 299 Kč. EAN: 5060101530177
Ecozone Cubes pro sušičky prádla (2 ks) - ušetří až
Ověřit dostupnost
Značka: Ecozone
299
Popis produktu

Sušička? Geniální vynález. S chytrými kostičkami od Ecozone ještě geniálnější. Ecozone Cubes totiž pomáhají k rychlejšímu a efektivnějšímu sušení, navíc také k jemnějšímu a nadýchanějšímu prádlu, které často ani netřeba žehlit! Kostky od sebe oddělí jednotlivé kusy prádla a horký vzduch tak může lépe cirkulovat. Sušení je až o 25 % rychlejší a také o 25 % efektivnější. A to se přece počítá! No ne?

Poslání firmy Ecozone je „udělat váš domov eko-zónou“ a nám je tahle firma velmi sympatická. Produkty mají srovnatelnou účinnost jako ty konvenční, ale jsou zdravé pro vás i pro planetu. Všechny výrobky jsou hypoalergenní (Allergy UK certifikace), z 99,5 – 100 % z přírodních surovin a kompletně biologicky odbouratelné. Žádné výrobky Ecozone neobsahují živočišné přísady a nebyly testovány na zvířatech, což potvrzují i certifikáty Cruelty-free HHPS a Vegan Society. Výrobce taktéž jako jeden z mála garantuje nepřítomnost palmového oleje ve svých produktech.  

Další vlastnosti Materiál Termoplastická pryž. Certifikáty Cruelty-free HHPS, Vegan Society, Allergy UK. Země původu Navrženo ve Velké Británii. Vyrobeno v Číně.. Kusy 2 ks. . . . . . . .