bioandlife.cz

Ecozone Prostředek na mytí nádobí Sensitive – bez vůně (500 ml)

Kvalitní a oblíbený výrobek Ecozone Prostředek na mytí nádobí od dodavatele zboží Ecozone můžete nakoupit právě nyní na našich stránkách se slevou! Pouze nyní za 99 Kč. EAN: 5060101530627
Ecozone Prostředek na mytí nádobí Sensitive - bez vůně
Ověřit dostupnost
Značka: Ecozone
99
Popis produktu

Někdy je potřeba nádobí umýt v ruce – třeba proto, že nemáte (po ruce) myčku. I to jde ekologicky a navíc citlivě pro vaše ruce. Ecozone nabízí jemný, účinný a neparfémovaný gel na mytí nádobí, který je vhodný i pro tu nejcitlivější pokožku. Stačí 3 ml na 5 litrů vody a zbavíte se mastnoty ani nestačíte říci “Ecozone”. Gel využijete například v přírodě, během stanování a umývání nádobí v potoce. Tenhle přípravek vodě neublíží.

Poslání firmy Ecozone je „udělat váš domov eko-zónou“ a nám je tahle firma velmi sympatická. Produkty mají srovnatelnou účinnost jako ty konvenční, ale jsou zdravé pro vás i pro planetu. Všechny výrobky jsou hypoalergenní (Allergy UK certifikace), z 99,5 – 100 % z přírodních surovin a kompletně biologicky odbouratelné. Žádné výrobky Ecozone neobsahují živočišné přísady a nebyly testovány na zvířatech, což potvrzují i certifikáty Cruelty-free HHPS a Vegan Society. Výrobce taktéž jako jeden z mála garantuje nepřítomnost palmového oleje ve svých produktech.  

Další vlastnosti Složení 5-15% anionické surfaktanty, <5% neionické surfaktanty, amfoterní surfaktanty. Certifikáty Cruelty-free HHPS, Vegan Society, Allergy UK. Podíl přírodních surovin 100 %. Země původu Velká Británie. Počet mycích dávek mytí nádobí: 167 (5 litrů vody), univerzální čistič: 83 (5 litrů vody). Dávkování 3 ml na 5 litrů vody (mytí nádobí), 6 ml na 5 litrů vody (univerzální čistič). VAROVÁNÍ Dráždí kůži. Způsobuje vážné podráždění očí.. Složení Aqua (voda), Sodium Laureth Sulfate (laurethsulfát sodný), Deceth-8, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride (chlorid sodný), Citric Acid (kyselina citrónová), Potassium Sorbate (sorban draselný). Objem 500 ml. . .