bioandlife.cz

Ecozone Tablety do myčky Classic – vše v jednom (72 ks)

Designový kus Ecozone Tablety do myčky Classic - vše v jednom (72 od známé kvalitní značky Ecozone máte možnost dostat zde teď v bezva akci. Akční ceny již od 489 Kč. EAN: 5060101530672
Ecozone Tablety do myčky Classic - vše v jednom (72
Ověřit dostupnost
Značka: Ecozone
489
Popis produktu

Ekologické tablety do myčky, které odstraní mastnotu a skvrny a nádobí zanechají dokonale čisté. Hodí se i pro krátké mycí programy při nízkých teplotách. Bezproblémově se rozpustí (do myčky se vkládají včetně svého obalu) a spolehlivě umyjí vše, co má být umyto.
Složení vše v jednom zahrnuje regenerační sůl, leštidlo, ochranu skla. 

Poslání firmy Ecozone je „udělat váš domov eko-zónou“ a nám je tahle firma velmi sympatická. Produkty mají srovnatelnou účinnost jako ty konvenční, ale jsou zdravé pro vás i pro planetu. Všechny výrobky jsou hypoalergenní (Allergy UK certifikace), z 99,5 – 100 % z přírodních surovin a kompletně biologicky odbouratelné. Žádné výrobky Ecozone neobsahují živočišné přísady a nebyly testovány na zvířatech, což potvrzují i certifikáty Cruelty-free HHPS a Vegan Society. Výrobce taktéž jako jeden z mála garantuje nepřítomnost palmového oleje ve svých produktech.  

Další vlastnosti Certifikáty Cruelty-free HHPS, Vegan Society, Allergy UK. Podíl přírodních surovin 99,5 %. Země původu Velká Británie. Počet pracích dávek 72. Materiál balení tableta balená v rozpustném obalu: 100% rychle rozložitelný, vyrobený z kukuřičného škrobu. Původ vůně bez vůně. NEBEZPEČÍ Dráždí kůži. Způsobuje vážné poškození očí.. Složení Sodium Carbonate (uhličitan sodný/soda), Sodium Carbonate Peroxide (peruhličitan sodný), Sodium Silicate (křemičitan sodný), Sodium Citrate (citronan sodný), Alcohol propoxylate Ethoxylate, Sodium Sulfate (síran sodný), Sodium bicarbonate (hydrogenuhličitan sodný/jedlá soda), Sodium Chloride (chlorid sodný), Tetraacetyl Ethylene Diamine, Polyethilenglicol, Citric Acid (kyselina citrónová), 2- Propenoic Acid, Sodium salt (chlorid sodný/sůl), Enzymes, sodium carboxymethyl inulin, Alchilpolyglucoside, Polysiloxane, Talc (mastek),1,2-Propylene Glycol, Hydrated Amorphous Silica,1,2,3 -Benzotriazole. Kusy 72 kusů. . .