bioandlife.cz

Ecozone Tablety s kyslíkem na barevné prádlo (12 ks) – jen přidáte do pračky

Ve slevě produkt Ecozone Tablety s kyslíkem na od známého předního výrobce Ecozone je k získání bezpečně online za nejnižší cenu. Levně za 215 Kč. EAN: 5060101530726
Ecozone Tablety s kyslíkem na barevné prádlo (12 ks) -
Ověřit dostupnost
Značka: Ecozone
215
Popis produktu

Jedna věc je mít oblečení čisté a voňavé, druhá zářivě barevné jako když jsme si ho koupili. Udržovat ho tak je docela alchymie – a Ecozone jí dost zjednodušuje. Stačí, když tuhle tabletu pro barevné prádlo vybalíte z obalu a přidáte do pračky spolu s pracím práškem a případně aviváží. Celé kouzlo je v aktivním kyslíku – umí zbavit nečistot a skvrn a také oživit barvy. Bez chemických zjasňovačů a chlóru! Balení vám vystačí na 12 praní.

Poslání firmy Ecozone je „udělat váš domov eko-zónou“ a nám je tahle firma velmi sympatická. Produkty mají srovnatelnou účinnost jako ty konvenční, ale jsou zdravé pro vás i pro planetu. Všechny výrobky jsou hypoalergenní (Allergy UK certifikace), z 99,5 – 100 % z přírodních surovin a kompletně biologicky odbouratelné. Žádné výrobky Ecozone neobsahují živočišné přísady a nebyly testovány na zvířatech, což potvrzují i certifikáty Cruelty-free HHPS a Vegan Society. Výrobce taktéž jako jeden z mála garantuje nepřítomnost palmového oleje ve svých produktech.  

Další vlastnosti Složení < 5% neionické surfaktany, >30% bělidlo na bázi kyslíku, enzymy (amylase, protease, lipase, cellulase). Certifikáty Cruelty-free HHPS, Vegan Society. Podíl přírodních surovin 100 %. Země původu Velká Británie. Počet pracích dávek 12. NEBEZPEČÍ Způsobuje vážné poškození očí.. Složení Sodium Chloride (chlorid sodný), Sodium Carbonate Peroxide (peruhličitan sodný), Sodium bicarbonate (Hydrogenuhličitan sodný/jedlá soda), Citric acid (kyselina citrónová), Sodium Sulphate (síran sodný), TAED, Cellulose, Sodium Carbonate (uhličitan sodný), Bentonite, Sodium silicate (křemičitan sodný), C11 alcohol condensed with alkylene oxides, Protease, Amylase, Lipase, cellulase, Talc (mastek), Water (voda), Sodium carboxymethyl inulin. Kusy 12 ks. . . .