bioandlife.cz

Ecozone Tyčinky na čištění odpadů (12 ks) – vydrží celý jeden rok

Žádaný výrobek Ecozone Tyčinky na čištění od společnosti s dlouholetou tradicí Ecozone získáte právě teď v naší nabídce za báječnou cenu. Teď za akční cenu 349 Kč. EAN: 5060101530566
Ecozone Tyčinky na čištění odpadů (12 ks)
Ověřit dostupnost
Značka: Ecozone
349
Popis produktu

Kouzelné tyčinky! Stačí je vložit do odpadu a jednou za měsíc dodat novou. Postarají se o rozložení všeho, co odpadem projde – zabrání tak ucpávání i nepříjemnému zápachu. Jak to dělají? No jsou kouzelné :-). Uvolňují přírodní bakterie a enzymy, které si s odpadem poradí. Nahradí všechny “krtky” a podobné chemické dryjáky a navíc krásně voní.
Každá tyčinka vydrží měsíc a tak máte na 1 rok dopředu vystaráno.

Poslání firmy Ecozone je „udělat váš domov eko-zónou“ a nám je tahle firma velmi sympatická. Produkty mají srovnatelnou účinnost jako ty konvenční, ale jsou zdravé pro vás i pro planetu. Všechny výrobky jsou hypoalergenní (Allergy UK certifikace), z 99,5 – 100 % z přírodních surovin a kompletně biologicky odbouratelné. Žádné výrobky Ecozone neobsahují živočišné přísady a nebyly testovány na zvířatech, což potvrzují i certifikáty Cruelty-free HHPS a Vegan Society. Výrobce taktéž jako jeden z mála garantuje nepřítomnost palmového oleje ve svých produktech.  

Další vlastnosti Složení < 5% anionické surfaktanty, enzymy, bakt.kultura (nepatogenní). Certifikáty Cruelty-free HHPS, Vegan Society, Allergy UK. Podíl přírodních surovin 99,5 %. Země původu Velká Británie. Počet čistících dávek 12. Složení Carboxymethylcellulose, Sodium sulphate, 2-Oxapanone, homopolymer, oxydi-2, 1-ethanediyl ester, Sodium Chloride (chlorid sodný), Sodium Lauryl Sulphate (Laurethsulfát sodný), Amylase, Subtilisin, CI 77007, Lipase, Bacterial culture, non-pathogenic. Kusy 12 ks. . . . .