Energie rostlin Bachovy esence – Směs Nový kolektiv s úsměvem (20 ml)

Ve slevě výrobek Energie rostlin Bachovy esence - Směs Nový kolektiv s úsměvem od známého výrobce Energie rostlin můžete pořídit zrovna za neuvěřitelně výhodnou cenu! Nyní můžete mít za 349 Kč.
Energie rostlin Bachovy esence - Směs Nový
349 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Přechod do nového kolektivu umí pěkně potrápit a vyvolat celou škálů protichůdných pocitů. Pokud vaše dítko nebo i vy sami zápolíte s obavami z neznámého prostředí, je tato směs stvořena právě pro vás. Pomůže vám zklidnit rozvířené emoce, přizpůsobit se novým podmínkám, posílit sebedůvěru a těšit se na nově navázaná přátelství. Esence pocházejí z divokých druhů rostlin sesbíraných v čisté přírodě německých Alp a jsou zpracované přesně podle originálních postupů Dr. Bacha. Směs navíc obsahuje výjimečně vysoký (7%) podíl aktivních látek. Alkohol je v ní nahrazen ručně mačkaným sirupem z květů třešní, kapky tak mohou bez obav užívat i děti, lidé citliví na alkohol či zvířata.
Zde video od kolegyně Markéty: 

Značka Energie rostlin vnáší do našich hektických životů ztracenou harmonii v podobě Bachových květových esencí. Užívat je mohou jak dospělí, tak děti i domácí mazlíčci. Od jiných „Bachovek“ na trhu se přitom liší hned v několika směrech. Unikátní jsou především svou vysokou koncentrací mateční esence. Vyráběny jsou z původních divokých druhů rostlin, právě takových, které postupně sbíral Dr. Edward Bach. V čisté přírodě u Bodamského jezera je s láskou a respektem ke všemu živému pěstují dobří lidé z malé rodinné firmy.

Další vlastnosti Objem 20 ml. Podíl přírodních surovin 100 %. Země původu Vyrobeno v Něměcku. Materiál balení sklo, plastový uzávěr s pipetou z borosilikátového skla. Dávkování 3-5 kapek, 3x denně. Co s obaly Skleněnou lahvičku recyklujte v kontejneru na sklo. Plastové víčko oddělte od aplikátoru a zrecyklujte v kontejneru na plast. Aplikátor je z borosilikátového skla, patří tedy buď do směsného odpadu nebo po oddělení gumové části do sběrného dvora.. Množství účinných látek 7 % květových matečních esencí. Trvanlivost 18 měsíců uzavřené, cca 6 týdnů po otevření. Nutno uchovávat v chladu, v ledničce.. Počet dávek v balení cca 400 kapek. Balení vystačí 16 – 44 dní (podle dávkování). Složení Sirup z ručně mačkaných plodů třešní*, Bachovy esence: Star of Bethlehem, Walnut, Elm, Larch, Chicory, Honeysuckle, Willow, pramenitá voda, kyselina citrónová. *Z kontrolovaného ekologického zemědělství.