Equa Plastová lahev (0,6 l) – Mátový květ – pro děti a všechny romantické duše

Levný výrobek Equa Plastová lahev (0,6 l) - Mátový květ - pro od dodavatele kvalitních produktů Equa lze sehnat online za výhodné peníze! Nyní za 319 Kč. EAN: 3830054680982
Equa Plastová lahev (0
Značka: Equa
319 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Transparentní plastová lahev s designem jako stvořeným pro romantické duše a snílky vám bude dělat společnost po dlouhá léta. Je mimořádně lehká, odolná a neobsahuje škodliviny jako jsou ftaláty či bisfenoly A, S a F. Dvojité víčko se silikonovým těsněním nepropustí ani kapku, takže se nemusíte obávat protečení. Díky praktickému poutku ji budete moct zavěsit, kam je libo. Díky svým přednostem je vhodná i pro děti. 

Ekologické lahve Equa se soustředí na minimalistický design a kvalitní řemeslné zpracování. Maximální důraz je kladen na ergonomii – dobré držení a pohodlné pití díky širokému hrdlu. Nerezové víčko se silikonem nepropustí ani kapičku. Tyto zdravé lahve vám pomohou stylově dodržovat důležitý pitný režim, snadno se udržují – a ze skla voda prostě chutná nejlépe. Kohoutková je navíc o 99 % levnější než balená, takže můžete ušetřit doslova tisíce a ještě vyjádřit svůj názor na nesmyslné jednorázové PETky, kterých máme bohužel plné skládky i oceány.
 

Další vlastnosti Objem 600 ml. Materiál Eastman Tritan plast. Váha 118 g. Průměr 7,5 cm (průměr otvoru na pití 5 cm). Země původu Vyrobeno v Číně v kontrolovaném provozu. Výrobce dbá na pravidelný audit a prověřuje, zda výroba probíhá v souladu se zákony a normami EU.. Výška 21,5 cm. Co s ní, až doslouží Lahev vhoďte do žlutého kontejneru s plastem.. . . . .