Equa Plstěný obal na lahev Mismatch (0,75 l) – Rose Gold

Tento výjimečný produkt Equa Plstěný obal na od skvělého výrobce Equa je k dostání právě nyní za příznivou cenu! Nyní pořídíte jen za 229 Kč. EAN: 3830072450161
Equa Plstěný obal na
Značka: Equa
229 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

100% veganský plstěný obal na lahve Equa Mismatch ztlumí případné nárazy a udrží nápoje déle teplé či studené. Díky elegantnímu a praktickému poutku můžete lahev brát všude s sebou. 

Ekologické lahve Equa se soustředí na minimalistický design a kvalitní řemeslné zpracování. Maximální důraz je kladen na ergonomii – dobré držení a pohodlné pití díky širokému hrdlu. Nerezové víčko se silikonem nepropustí ani kapičku. Tyto zdravé lahve vám pomohou stylově dodržovat důležitý pitný režim, snadno se udržují – a ze skla voda prostě chutná nejlépe. Kohoutková je navíc o 99 % levnější než balená, takže můžete ušetřit doslova tisíce a ještě vyjádřit svůj názor na nesmyslné jednorázové PETky, kterých máme bohužel plné skládky i oceány.
 

Další vlastnosti Materiál Obal ze 100% polyesteru a poutko z nerezu.. Země původu Vyrobeno v Číně v kontrolovaném provozu. Výrobce dbá na pravidelný audit a prověřuje, zda výroba probíhá v souladu se zákony a normami EU.. Vhodná pro objem 750 ml (Equa Mismatch). Co s ním, až doslouží Pokud pro obal už nebudete mít využití, můžete jej vhodit do kontejneru na textil.. . . . . . . .