bioandlife.cz

Equa Skleněná lahev Active (0,55 l) – růžová – z odolného borosilikátového skla

Hodně oblíbený produkt Equa Skleněná lahev Active (0,55 l) - růžová - z odolného od populárního výrobce Equa jednoduše seženete právě za akční cenu! Nabídky již od 539 Kč. EAN: 3830054687141
Equa Skleněná lahev Active (0
Ověřit dostupnost
Značka: Equa
539
Popis produktu

Ekologické lahve Equa se soustředí na minimalistický design a kvalitní řemeslné zpracování. Maximální důraz je kladen na ergonomii – dobré držení díky prohnutému tvaru a pohodlné pití díky širokému hrdlu. Nerezové víčko se silikonem nepropustí ani kapičku.

Ekologické lahve Equa se soustředí na minimalistický design a kvalitní řemeslné zpracování. Maximální důraz je kladen na ergonomii – dobré držení a pohodlné pití díky širokému hrdlu. Nerezové víčko se silikonem nepropustí ani kapičku. Tyto zdravé lahve vám pomohou stylově dodržovat důležitý pitný režim, snadno se udržují – a ze skla voda prostě chutná nejlépe. Kohoutková je navíc o 99 % levnější než balená, takže můžete ušetřit doslova tisíce a ještě vyjádřit svůj názor na nesmyslné jednorázové PETky, kterých máme bohužel plné skládky i oceány.
 

Další vlastnosti Materiál Tělo: borosilikátové sklo, víčko: nerezová ocel, polypropylen, silikon. Váha 380 g. Země původu Navrženo ve Slovinsku. Vyrobeno v České republice.. Barva růžová. . . . . . . .