Equa Skleněná lahev Mismatch (0,75 l) – Ash – s minimalistickým designem

Tento unikátní výrobek Equa Skleněná lahev Mismatch (0,75 l) - od dodavatele kvalitních produktů Equa snadno můžete najít zde nyní opravdu výhodně. Nabídky od 503 Kč. EAN: 3830054689244
Equa Skleněná lahev Mismatch (0
Značka: Equa
503 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Lahev (nejen) na vodu z řady Mismatch nadchne minimalitistickým designem a poctivým řemeslným zpracováním. Tělo je vyrobeno z borosilikátového skla, které je daleko odolnější proti nárazům a změnám teplot. Nerezové víčko se silikonovým těsněním udrží tekutinu přesně tam, kde má být, a nepropustí ani kapičku. Velkým bonusem je lokální výroba – Mismatch Ash k nám nevážila dlouhou cestu, jejím rodištěm je Česká republika. 

Ekologické lahve Equa se soustředí na minimalistický design a kvalitní řemeslné zpracování. Maximální důraz je kladen na ergonomii – dobré držení a pohodlné pití díky širokému hrdlu. Nerezové víčko se silikonem nepropustí ani kapičku. Tyto zdravé lahve vám pomohou stylově dodržovat důležitý pitný režim, snadno se udržují – a ze skla voda prostě chutná nejlépe. Kohoutková je navíc o 99 % levnější než balená, takže můžete ušetřit doslova tisíce a ještě vyjádřit svůj názor na nesmyslné jednorázové PETky, kterých máme bohužel plné skládky i oceány.
 

Další vlastnosti Rozměry výška 25 cm. Materiál Tělo: borosilikátové sklo, víčko: nerezová ocel, tritan, silikon. Váha 315 g. Země původu Navrženo ve Slovinsku. Vyrobeno v České republice.. . . . . . . .