bioandlife.cz

Gaia Pads Látkové slipové vložky (2 ks) – dodatečná pojistka ke kalíšku

Velmi oblíbený produkt Gaia Pads Látkové slipové vložky od výrobce s dlouholetou historií Gaia Cup (Tierra Verde) jde sehnat aktuálně na našich stránkách za parádní cenu! Nabídka od 169 Kč. EAN: 8594165004499
Gaia Pads Látkové slipové vložky
Popis produktu

Gaia Pads jsou látkové slipové vložky, které slouží jako dodatečná pojistka v případě používání menstruačního kalíšku Gaia Cup. Jsou vyrobené z biobavlny s certifikací GOTS. Jsou vhodné především pro ženy s alergiemi nebo s citlivostí na chemické látky. Budete se s nimi cítit jako v bavlnce.

Moravská značka Tierra Verde vyrábí a dováží ekologické pomocníky mnoha druhů. Mezi ně patří zejména ekologická drogerie a kosmetika, ale i bezodpadové produkty pro pro denní použití. Pro ženy nabízí také menstruační kalíšky a pratelné vložky. Velká část produktů vzniká v Brně a podle nás připravuje nejčistší ekodrogerii v Česku. To dosvědčuje i uznávaný certifikát Ecogarantie®, kterým se pyšní jako jediná v ČR. Dbá přitom jak na blaho spotřebitelů, tak na minimalizaci odpadů a recyklaci. Žádné výrobky v našem sortimentu neobsahují živočisné složky, a jsou tedy čiště veganské.

Další vlastnosti Rozměry délka – 17,5 cm, šířka – 12 cm. Materiál 100 % biobavlna s certifikací GOTS. Certifikáty EcoGarantie, GOTS. Země původu Ušito v Indii, drukováno zdravotně hendikepovanými lidmi ve výrobním družstvu SOLEA CZ.. Kusy 2 ks. . . . . . .