Grizly Jablečný ocet + vitamin C + vláknina + chrom 100 tab expirace

Tento levný kus Grizly Jablečný ocet + vitamin C + od populárního výrobce GRIZLY můžete dostat v aktuální nabídce extra se slevou. Produkt momentálně prodáváme za 95 Kč. EAN: 8590000002638
Grizly Jablečný ocet + vitamin C + vláknina + chrom 100 tab
Značka: Grizly
95 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

GRIZLY Jablečný ocet s vitamínem C, chromem a vlákninou 100 tablet

Vlastnosti a výhody: Jablečný ocet obsahuje přírodní barviva pektin, vitaminy a minerály. Chrom přispívá k normalnámu metabolizmu makroživin a k udržení normalní hladiny glukózy v krvi. Vitamin C přispívá k udržení normální funkce imunitního systému během intenzivního fyzického výkonu a po něm. 

Administrativní zařazení: Doplněk stravy
Obsah: 100 tablet
Složení v 1 tabletě: Plnidlo (uhličitan vápenatý), jablečný ocet, vláknina z plodů pomerančovníku hořkého (Citrus aurantium), L-askorbová kyselina, emulgátor (mikrokrystalická celulóza), stabilizátory (kroskarmelóza sodná, hypromelóza), protispékavé látky (dioxid křemičitý, stearan hořečnatý), leštící látka (polyvinylalkohol), pikolinát chromitý.
Upozornění:  Přípravek není určen pro děti do 3 let věku. Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování, skladujte v suchu a temnu při teplotě do 30ºC. Spotřebujte do data uvedeného na obalu.* % referenční hodnoty příjmu ( RHP)
Skladování: Skladujte v suchu a temnu při teplotě +4 až +25 °C. Ukládejte mimo dosah dětí.
Balení: PET dóza

Jablečný ocet obsahuje přírodní barviva pektin, vitaminy a minerály. Chrom přispívá k normalnámu metabolizmu makroživin a k udržení normalní hladiny glukózy v krvi.

Expirace: 04.12.2022