bioandlife.cz

GRIZLY Lískové ořechy 500 g – expirace

Zajímavý produkt GRIZLY Lískové ořechy 500 g od výrobce GRIZLY snadno můžete pořídit zrovna v bezva akci! Stojí teď u nás 99 Kč. EAN: 8590000001338
GRIZLY Lískové ořechy 500 g
Ověřit dostupnost
Značka: Grizly
99
Popis produktu

GRIZLY Lískové ořechy 500 g

Zařazení: Suché skořápkové plody
Složení: Jádra lískových ořechů 100%
Výrobek může obsahovat stopy arašídů, jiných skořápkových plodů, oxidu siřičitého nebo sezamu.
Země původu: Turecko, Gruzie, Azerbajdžán
Skladování: Skladujte na temném, chladném a suchém místě.
Balení: Znovuuzavíratelný PP obal nebo vakuováno v PP obalu (během přepravy může dojít k rozvakuování, které neovlivní kvalitu)

Lískové oříšky jsou velmi dobře stravitelné, dokonce lépe než mandle nebo vlašské ořechy. Poskytují obrovský zdroj energie pro naše tělo. Pouhých 50 gramů vám pokryje energii na hodinovou tělesnou aktivitu. Jsou loupané za studena a nejsou nijak jinak tepelně zpracované, tudíž si uchovávají komplexní a vyvážený poměr všech užitečných látek. Díky své schopnosti dodat tělu obrovské množství energie jsou oblíbenou pochoutkou sportovců. Kromě výrazné energetické hodnoty jsou oříšky výjimečným zdrojem mononenasycených mastných kyselin, které pomáhají snižovat nežádoucí cholesterol. Lískáče jsou také velmi bohaté na  bílkoviny, vlákninu, železo, fosfor, vitamíny B1, B2, C, E a kyselina listová. Doporučujeme ořechy pořádně rozkousat, protože čím více je rozkoušeme, tím více se poruší jejich struktura a tělo je lépe stráví.

Využití lískových oříšků v kuchyni je opravdu rozmanité. Jsou vhodné celé i rozemleté do zmrzlin, kaší, stolních ovocných a ořechových směsí, salátů, müsli, lze z nich vyrobit ořechové mléko a výborné jsou také samotné. V naší nabídce najdete i vynikající lískooříškové máslo.
Naše lískové oříšky jsou vždy čerstvou a výživnou svačinkou, která tělu dodá bílkoviny, vlákninu a zdravé tuky. Vychutnejte si je rovnou z balení nebo je přidejte do salátu pro doplnění živin.

Expirace: 17.01.2023