bioandlife.cz

GRIZLY Rýže červená natural 1000 g expirace

Výjimečný a žádaný produkt GRIZLY Rýže červená natural 1000 g od známého dodavatele GRIZLY jednoduše můžete sehnat právě dnes za akční cenu. Nyní pořídíte za 75 Kč. EAN: 8590000002224
GRIZLY Rýže červená natural 1000
Ověřit dostupnost
Značka: Grizly
75
Popis produktu

GRIZLY Rýže červená natural 1000 g

Administrativní zařazení: Obiloviny a výrobky z nich
Složení: Rýže červená dlouhozrnná pololoupaná 100 % 
Země původu: EU
Skladování: Uchovejte v suchu a chladu.
Balení: Znovuuzavíratelný PP obal nebo vakuováno v PP obalu (během přepravy může dojít k rozvakuování, které neovlivní kvalitu)

Vlastnosti a výhody: Červená rýže by se dala popsat jako dlouhozrnná, příjemně křupavá rýže s oříškovou chutí i vůní. Je typická svou pevnou slupkou a díky ní má i po uvaření lehce křupavou konzistenci. Po uvaření si zachovává svou chuť a konzistenci déle než bílá rýže (i dva dny). Díky ekonomickému balení si na rýži pochutná několikrát celá rodina.

Použití: Nejčastější využití má červená rýže jako příloha k masovým pokrmům. Smícháním se zeleninou a kořením z rýže vykouzlíte báječné klasické rizoto. Vychutnejte si ji smaženou s vajíčkem nebo z ní udělejte rýžový salát. I přes její netypickou barvu skvěle chutná ve sladkém i slaném nákypu.

Způsob přípravy: Rýži důkladně propláchněte ve vlažné vodě. Vložte do hrnce s dvojnásobným množstvím vody a vařte 30-40 minut.
Rýže červená natural je dlouhozrnná, křupavá a voní po oříšcích. Je výborná k masu, na rizota a rýžový salát.

Expirace: 30.06.2022