Hanabrand Nahřívací polštářek bederní – písmo – prodloužený tvar

Tento neodolatelný produkt Hanabrand Nahřívací polštářek bederní - písmo - od dodavatele kvalitních produktů Hanabrand je dostupný tady nyní za výhodné peníze. Výhodně za skvělou cenu 275 Kč.
Produkt bez obrázku
275 Dostupnost: není skladem
Ověřit dostupnost

Popis produktu

100% bavlněný polštářek ukrývá pohankové a špaldové slupky v BIO kvalitě, které rozmazlí namožené a unavené tělo. Jemná výplň výborně akumuluje teplo a polštářek tak spolehlivě prohřeje a pohladí přetížené klouby, natažené svaly, prokřehlé nohy či zablokovanou krční páteř. Jemné slupky příjemně šustí a unavené tělo něžně masírují. Prodloužený tvar polštářku padne jako ulitý na bolavá bedra, krásně se s ním usíná a hrozí, že ho nebudete chtít dát z ruky.

Rodinné prostředí a poctivá domácí práce. To jsou hodnoty, kterých si na Hanabrand ceníme. Paní Hanka za pomoci celé své rodiny už od roku 2015 usiluje o to dělat svět a domov každého z nás hezčím místem. V domácí dílně šije nejen krásné pytlíčky na potraviny s květem života, ale i další pomocníky do domácnosti plné elegance. Používá výhradně kvalitní materiály od českých dodavatelů a všechny své produkty sama důkladně testuje a neustále vylepšuje. Podle nás jí to jde skvěle.

Další vlastnosti Rozměry 55 x 20 cm. Materiál 100% bavlna, špaldové a pohankové slupky. Váha 315 g. Podíl přírodních surovin 100 %. Země původu Vyrobeno v České republice. Materiál balení papír, plast. Podíl BIO rostlinných surovin 85 %. Co s obaly Recyklujte v kontejneru na plast a na papír.. Design písmo. . .