bioandlife.cz

Hydrophil Bambusový kartáček pro děti (soft) – modrý

Unikátní produkt Hydrophil Bambusový kartáček pro od dodavatele zboží Hydrophil máte možnost nakoupit právě teď v naší nabídce skutečně levně! Nyní pořídíte za 99 Kč. EAN: 4260397790311
Hydrophil Bambusový kartáček pro děti (soft) -
Popis produktu

Je to z bambusu, je to barevné, dobře se to drží a často neoblíbená činnost se díky tomu stává zábavou. Ano, je to kartáček pro malé čističe malých zoubků. Kartáčky (nejen) pro děti od Hydrophilu ekologické, krásné, funkční a šetrné k přírodě i zubům. Tenhle se zároveň skvěle hodí na jemné čištění zubů při nošení fixních rovnátek.
Kartáček je vyroben ze 100% obnovitelných zdrojů. Jeho tělo je z bambusu a velmi měkké štětinky z ricinového oleje. Domů vám samozřejmě dorazí v ekologické a recyklované papírové krabičce.

Za značkou Hydrophil stojí partička tří kamarádů z Hamburku. Kluci měli nejprve blog – blog o vodě, protože bez vody není život a je třeba se o ni starat. A mluvit o tom, že je třeba se o ni starat!  V létě 2013 během cyklovýletu začali ti tři vymýšlet, jak by se dalo a zda by se dalo vyvíjet produkty, které budou nejen veganské, ale také ideálně 100% šetrné k vodě.

Další vlastnosti Materiál tělo: udržitelně pěstovaný bambus, štětinky: nylon z ricinového oleje. Tloušťka vlákna 6 mil = 0,1524 mm. Délka štětin 12 mm. Počet řad štětin 4. Počet štětinek cca 800. Třída jemnosti štětin Soft. Země původu Vyrobeno zodpovědně v Číně.. Barva modrá. . . .