bioandlife.cz

Hydrophil Konjaková houbička – vhodná na obličej i tělo

Tento unikátní produkt Hydrophil Konjaková houbička - vhodná na obličej i od kvalitního výrobce Hydrophil najdete v naší internetové nabídce za výborné peníze! Výhodně za super cenu 199 Kč. EAN: 4260397791417
Hydrophil Konjaková houbička - vhodná
Ověřit dostupnost
Značka: Hydrophil
199
Popis produktu

Znáte Konjak? Zázračnou houbu, která roste divoce především v horských oblastech a používá se jak na jídlo (je podobná bramboře), tak i pro kosmetické účely? Tahle od Hydrophilu je vhodná k jemnému peelingu, masáži a očistě kůže od starých odumřelých buněk. Stačí namočit a můžete se začít opečovávat. Návrat ke Konjaku je návrat k japonské tradici staré více než 1500 let. Japonky jsou známé svou alabastrovou pletí i řadou tajemných až mystických kosmetických procedur pro udržení vnější i vnitřní krásy. Není proto divu, že znaly i tento přírodní způsob jemné, přesto účinné očisty pleti.
Chcete výhodný tip? O poličku dál se nově poflakuje konjaková houbička od naší privátní značky Endles. S identickou kvalitou, ale nižší cenou!

Za značkou Hydrophil stojí partička tří kamarádů z Hamburku. Kluci měli nejprve blog – blog o vodě, protože bez vody není život a je třeba se o ni starat. A mluvit o tom, že je třeba se o ni starat!  V létě 2013 během cyklovýletu začali ti tři vymýšlet, jak by se dalo a zda by se dalo vyvíjet produkty, které budou nejen veganské, ale také ideálně 100% šetrné k vodě.

Další vlastnosti Rozměry průměr cca 5,5 cm. Země původu Čína. Materiál balení recyklovaný papír. . . . . . . . .