bioandlife.cz

Incognito Repelentní mýdlo proti bodavému hmyzu (100 g)

Kvalitní a levný výrobek Incognito Repelentní mýdlo proti bodavému pocházející od značky Incognito jednoduše můžete získat na našich stránkách teď právě ve výhodné akci! Aktuálně za super cenu 199 Kč. EAN: 5060164450047
Incognito Repelentní mýdlo proti bodavému hmyzu (100
Ověřit dostupnost
Značka: Incognito
199
Popis produktu

100% přírodní tuhé mýdlo z kokosového a sezamového oleje od Incognito vás spolehlivě ochrání před veškerým bodavým a kousavým hmyzem. Ruce si v létě obvykle ničím nechráníme a ty jsou pak nejsnazším terčem pro komáry nebo ovády. 
Je ideální v kombinaci s repelentním sprejem Incognito. Neobsahuje toxickou sloučeninu DEET, která je součástí většiny repelentů na trhu.

Žádné živočišné složky ani testování na zvířatech. 
Incognito je britská firma, která vyrábí přírodní a přesto fantasticky účinné repelenty. Společnost ve všech směrech důsledně řeší dopad svého businessu na životní prostředí. Její provoz je dokonce CO2 pozitivní.

Další vlastnosti Certifikáty Vegan Society, Ethical Award. Podíl přírodních surovin 100 %. Země původu Thajsko. Složení kokosový olej, sezamový olej, destilovaná voda, sodium hydroxid, citronellový olej.. Hmotnost 100 g. . . . . . .