bioandlife.cz

Incognito Repelentní osvěžovač vzduchu (40 g) – s vůní borovice a citrusu

Oblíbený a kvalitní kus Incognito Repelentní osvěžovač vzduchu (40 g) od předního výrobce Incognito máte možnost sehnat u nás nyní za výborné peníze. Nyní zakoupíte za 329 Kč. EAN: 5060164450191
Incognito Repelentní osvěžovač vzduchu (40 g) - s vůní borovice
Ověřit dostupnost
Značka: Incognito
329
Popis produktu

100% přírodní osvěžovač vzduchu od Incognita voní po citrusech a borovicích a díky repelentním účinkům také spolehlivě udrží hmyz mimo prostory vašeho pokoje či bytu. Jeho použití je velmi jednoduché, stačí otevřít víčko. Nepotřebujete tedy žádné baterie ani volné zásuvky. Můžete jej tak vzít třeba i pod stan nebo do karavanu či do batohu, všude se vleze a není náročný na použití. 

Žádné živočišné složky ani testování na zvířatech. 
Incognito je britská firma, která vyrábí přírodní a přesto fantasticky účinné repelenty. Společnost ve všech směrech důsledně řeší dopad svého businessu na životní prostředí. Její provoz je dokonce CO2 pozitivní.

Další vlastnosti Rozměry průměr 5,72 cm, výška 2,6 cm. Podíl přírodních surovin 100 %. Země původu Thajsko. Složení Česnekový olej, borový olej, kafrový prášek, organická java citronella.. Hmotnost 40 g. . . . . . .