bioandlife.cz

Incognito Repelentní roll-on deodorant (50 ml) – s příjemnou citrusovou vůní

Levný produkt Incognito Repelentní roll-on deodorant (50 ml) - s příjemnou od společnosti se zárukou kvality Incognito naleznete nyní za výprodejovou cenu. Momentálně v akci za 319 Kč. EAN: 5060164450160
Incognito Repelentní roll-on deodorant (50 ml) - s příjemnou citrusovou
Ověřit dostupnost
Značka: Incognito
319
Popis produktu

Tento repelentní deodorant od Incognito je zcela výjimečný – je 100% přírodní a přesto má stejnou absolutní účinnost proti komárům a dalšímu hmyzu jako přípravky založené na sloučenině DEET, která se nachází v běžných repelentech. Chrání jak proti běžným komárům, tak i proti moskytům přenášející viry zika, malárii, dengue a chikungunya a všem dalším druhům bodavého hmyzu.
Spolehlivě pohlcuje a maskuje lidský pach, který přitahuje hmyz.

Žádné živočišné složky ani testování na zvířatech. 
Incognito je britská firma, která vyrábí přírodní a přesto fantasticky účinné repelenty. Společnost ve všech směrech důsledně řeší dopad svého businessu na životní prostředí. Její provoz je dokonce CO2 pozitivní.

Další vlastnosti Objem 50 ml. Certifikáty Vegan Society, Ethical Award. Podíl přírodních surovin 100 %. Země původu vyrobeno ve Velké Británii. Složení Aqua, PMD rich botanic oil (menthanediol), propylene glycol, sucrose stearate, glycerin, citrus bergamia (bergamot) peel oil expressed*, xanthan gum, cinnamomum camphora (camphor) bark oil*, tocopherol (Vitamin E), helianthus annuus (sunflower) seed oil, limonene*, linalool*, citronellol* (* = přírodní složky esenciálních olejů). Objem 50 ml. . . . . .