bioandlife.cz

Jack n' Jill Dětská zubní pasta – banán BIO (50 g) – bez fluoru, s bio extraktem z měsíčku

Kvalitní a velmi žádaný výrobek Jack n' Jill Dětská zubní pasta - banán BIO (50 g) - bez fluoru, s od výrobce se skvělou pověstí Jack n' Jill seženete právě nyní na našich stránkách ve slevě. V akci za 185 Kč. EAN: 9312657008010
Jack n' Jill Dětská
Popis produktu

100% přírodní zubní pasta od Jack n' Jill obsahuje příchutě z ovoce v BIO kvalitě a je pro děti zcela bezpečná, pokud ji spolknou. Součástí je i extrakt z BIO měsíčku lékařského pro jemnou péči o dásně. Složení je hypoalergenní a působí proti vzniku zubního kazu. Vhodná pro děti již od 6 měsíců. Neobsahuje žádné problematické látky, živočišné suroviny, nebyla testována na zvířatech. 

Společnost Jack n' Jill vlastní mladý australský pár, Justin a Rachel. Vyvinuli první zcela přírodní a bezpečnou dětskou zubní pastu v BIO kvalitě, která je navíc zábavná. Dnes jejich sortiment zahrnuje kompletní přírodní péči o zuby miminek, batolat i dětí. Minimalizují obalové materiály a používají maximum recyklu i přírodních materiálů. 

Další vlastnosti Certifikáty PeTA, Ecocert Cosmos Natural. Podíl přírodních surovin 100 %. Podíl BIO surovin z celku mimo vody a minerálů 5 %. Země původu Austrálie. koeficient abrazivity RDA výrobce neuvádí. Původ vůně přírodní. Co s obaly Prázdná tuba patří do směsného odpadu, kvůli zbytkům pasty uvnitř obalu se bohužel tuby od zubních past nedají recyklovat.. Složení Xylitol, čistěná voda, glycerin (z kokosu), oxid křemičitý (silica), BIO banánová příchuť, xantanová guma, BIO extrakt z měsíčku lékařského, potassium sorbate (z přírodních zdrojů), kyselina citronová.. Hmotnost 50 g. . .