bioandlife.cz

Jack n' Jill Dětská zubní pasta – jahoda BIO (50 g) – bez fluoru, s bio extraktem z měsíčku

Tento kvalitní produkt Jack n' Jill Dětská zubní pasta - jahoda BIO (50 g) - bez fluoru, od známé společnosti Jack n' Jill snadno seženete u nás teď ve výprodejové akci! Akční ceny již od 185 Kč. EAN: 9312657009017
Jack n' Jill Dětská zubní pasta - jahoda BIO (50 g) - bez fluoru
Popis produktu

100% přírodní zubní pasta od Jack n' Jill obsahuje příchutě z ovoce v BIO kvalitě a je pro děti zcela bezpečná, pokud ji spolknou. Součástí je i extrakt z BIO měsíčku lékařského pro jemnou péči o dásně. Složení je hypoalergenní a působí proti vzniku zubního kazu. Vhodná pro děti již od 6 měsíců. Neobsahuje žádné problematické látky, nebyla testována na zvířatech. 

Společnost Jack n' Jill vlastní mladý australský pár, Justin a Rachel. Vyvinuli první zcela přírodní a bezpečnou dětskou zubní pastu v BIO kvalitě, která je navíc zábavná. Dnes jejich sortiment zahrnuje kompletní přírodní péči o zuby miminek, batolat i dětí. Minimalizují obalové materiály a používají maximum recyklu i přírodních materiálů. 

Další vlastnosti Hmotnost 50 g. Certifikáty PeTA, Ecocert Cosmos Natural. Podíl přírodních surovin 100 %. Podíl BIO surovin z celku mimo vody a minerálů 5 %. Země původu Austrálie. koeficient abrazivity RDA výrobce neuvádí. Původ vůně přírodní. Co s obaly Prázdná tuba patří do směsného odpadu, kvůli zbytkům pasty uvnitř obalu se bohužel tuby od zubních past nedají recyklovat.. Složení Xylitol, čistěná voda, glycerin (z kokosu), oxid křemičitý (silica), BIO jahodová příchuť, xantanová guma, BIO extrakt z měsíčku lékařského, potassium sorbate (z přírodních zdrojů), kyselina citronová.. Hmotnost 50 g. .