Jack n' Jill Dětský zubní kartáček Jednorožec – II.jakost

Tento zlevněný kousek Jack n' Jill Dětský zubní kartáček Jednorožec - od výrobce se zárukou kvality Jack n' Jill jednoduše pořídíte v naší nabídce za zcela nejnižší cenu. Právě teď jen za 100 Kč.
Jack n' Jill Dětský zubní kartáček
Značka: Jack n' Jill
100 Dostupnost: není skladem
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Sleva za lehce poškozený obal. 
Roztančený jednorožec žuchnul z poličky a nalomil si přitom obal. Utěšili jsme ho, že z toho vyšel ještě dobře, pořád to mohl být roh
Toto je první dětský kartáček na světě s rukojetí vyrobenou ze 100% z geneticky nemodifikovaného, rozložitelného kukuřičného škrobu. Je navržený tak, aby se dětem skvěle držel. Má extra jemné štětinky z nylonu (recyklovatelného), které dětské zoubky perfektně vyčistí, aniž by to dětem bylo nepříjemné. 

Společnost Jack n' Jill vlastní mladý australský pár, Justin a Rachel. Vyvinuli první zcela přírodní a bezpečnou dětskou zubní pastu v BIO kvalitě, která je navíc zábavná. Dnes jejich sortiment zahrnuje kompletní přírodní péči o zuby miminek, batolat i dětí. Minimalizují obalové materiály a používají maximum recyklu i přírodních materiálů. 

Další vlastnosti Tloušťka vlákna 0,15 mm. Materiál štětinek Nylon (Dupont 612). Třída jemnosti štětin Extra soft. Země původu Vyrobeno v Číně. Materiál obalu Obal z papíru a kukuřičného škrobu. Jak recyklovat Rukojeť kartáčku je rozložitelná, můžete ji tedy vyhodit do popelnice na bioodpad nebo doma na kompost. Hlavička kartáčku patří do směsného odpadu.. Co s obaly Papírový obal můžete buď zrecyklovat v kontejneru na papír, nebo ho hoďte společně s obalem z kukuřičného škrobu do domácího kompostu či do popelnice na bioodpad.. . . . .