Jack n' Jill Dětský zubní kartáček Koala – II.jakost – sleva za lehce poškozený obal

Hodně žádaný výrobek Jack n' Jill Dětský zubní kartáček Koala - II.jakost - pocházející od značky Jack n' Jill máte možnost koupit tady a teď extra výhodně. Momentálně v akci za 100 Kč.
Jack n' Jill Dětský zubní kartáček Koala - II.jakost - sleva
Značka: Jack n' Jill
100 Dostupnost: není skladem
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Sleva za lehce poškozený obal. 
Koala vesele poskakovala na poličce, až při jednom chybném poskočení žuchla dolů. Došlo k prasklině na obalu, koala i kartáček jsou ale v pořádku
Toto je první dětský kartáček na světě s rukojetí vyrobenou ze 100% z geneticky nemodifikovaného, rozložitelného kukuřičného škrobu. Je navržený tak, aby se dětem skvěle držel. Má extra jemné štětinky z nylonu (recyklovatelného), které dětské zoubky perfektně vyčistí, aniž by to dětem bylo nepříjemné. 

Společnost Jack n' Jill vlastní mladý australský pár, Justin a Rachel. Vyvinuli první zcela přírodní a bezpečnou dětskou zubní pastu v BIO kvalitě, která je navíc zábavná. Dnes jejich sortiment zahrnuje kompletní přírodní péči o zuby miminek, batolat i dětí. Minimalizují obalové materiály a používají maximum recyklu i přírodních materiálů. 

Další vlastnosti Tloušťka vlákna 0,15 mm. Materiál štětinek Nylon (Dupont 612). Třída jemnosti štětin Extra soft. Země původu Vyrobeno v Číně. Materiál obalu Obal z papíru a kukuřičného škrobu. Jak recyklovat Rukojeť kartáčku je rozložitelná, můžete ji tedy vyhodit do popelnice na bioodpad nebo doma na kompost. Hlavička kartáčku patří do směsného odpadu.. Co s obaly Papírový obal můžete buď zrecyklovat v kontejneru na papír, nebo ho hoďte společně s obalem z kukuřičného škrobu do domácího kompostu či do popelnice na bioodpad.. . . . .