Jack n' Jill Dětský zubní kartáček Sloník – II.jakost

Kvalitní a oblíbený produkt Jack n' Jill Dětský zubní kartáček Sloník od společnosti se zárukou kvality Jack n' Jill můžete najít tady teď téměř zdarma! Výhodně za super cenu 100 Kč.
Jack n' Jill Dětský
Značka: Jack n' Jill
100 Dostupnost: není skladem
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Sleva za lehce popraskaný obal. 
Sloník se chvástal svým chobotem, až z toho ztratil rovnováhu a žuchnul z poličky. Naštěstí to vejtahu stálo jen prasklinu na obale
Právě se díváte na první dětský kartáček na světě s rukojetí ze 100% geneticky nemodifikovaného a rozložitelného kukuřičného škrobu. Dítkám skvěle padne do ruček a veselý design promění pucování zoubků v oblíbený rituál. Extra jemné štětinky z recyklovaného nylonu dětské perličky perfektně vyčistí, nedráždí přitom dásně a špuntům je tak očista chrupu příjemná. Kromě rukojeti je rozložitelný i obal kartáčku, který neobsahuje ani kousek plastu. 🙂

Společnost Jack n' Jill vlastní mladý australský pár, Justin a Rachel. Vyvinuli první zcela přírodní a bezpečnou dětskou zubní pastu v BIO kvalitě, která je navíc zábavná. Dnes jejich sortiment zahrnuje kompletní přírodní péči o zuby miminek, batolat i dětí. Minimalizují obalové materiály a používají maximum recyklu i přírodních materiálů. 

Další vlastnosti Tloušťka vlákna 0,15 mm. Materiál štětinek Nylon (Dupont 612). Třída jemnosti štětin Extra soft. Země původu Vyrobeno v Číně. Materiál obalu Obal z papíru a kukuřičného škrobu. Jak recyklovat Rukojeť kartáčku je rozložitelná, můžete ji tedy vyhodit do popelnice na bioodpad nebo doma na kompost. Hlavička kartáčku patří do směsného odpadu.. Co s obaly Papírový obal můžete buď zrecyklovat v kontejneru na papír, nebo ho hoďte společně s obalem z kukuřičného škrobu do domácího kompostu či do popelnice na bioodpad.. . . . .